Запитання спеціалісту
Записатися на прийом
+38 (0372) 58-55-11
всі контакти
UA
НАМ 20 РОКІВ
Записатися
на прийом
Запитання спеціалісту

+38 (0372) 58-55-11 +38 (066) 63 04 050

+38 (0372) 90-92-00 +38 (096) 40 40 405

+38 (093) 06 03 364

м. Чернівці, вул. В. Трепка (О. Боярка), 1а

Бажане дитя

Для того, щоб Ви зрозуміли все, про що йдеться в цій Пам’ятці, радимо Вам по мірі  проходження обстеження та лікування знову прочитати всі розділи, які Ви читали раніше при першому знайомстві . У Вас буде добра нагода поставити лікарю такі запитання, на які Ви отримаєте детальне роз’яснення. Це позбавить Вас необхідності сприймати великий потік незнайомої інформації і розібратися в Вашій конкретній ситуації.
Читати статтю

Синдром гіперстимуляції яєчників

Синдром  гіперстимуляції яєчників (СГСЯ) – це занадто сильний відклик на контрольовану стимуляцію яєчників (КСЯ). СГСЯ зазвичай асоційований з екзогенною стимуляцією гонадотропінами і лише рідко спостерігається при використанні інших агентів - кломіфена цитрата і гонадотропін-релізінг гормона (ГнРГ). Клініцисти, хто використовує препарати – індуктори овуляції, повинні бути підготовлені, аби діагностувати і лікувати  пацієнток з СГСЯ.
СГСЯ – порушення здоров’я, яке зазвичай в межах декількох днів проходить самостійно, але може  мати довшу тривалість, особливо в циклах, коли настала вагітність. Синдром має широкий спектр клінічних маніфестацій, від м'якої хвороби, коли потрібний лише ретельний нагляд, до тяжкого стану, який вимагає госпіталізації і інтенсивної терапії.  В цьому розділі буде представлена патофізіологія СГСЯ,  його причини, ризики, клінічні особливості, лікування і профілактика.
Читати статтю

Майбутні досягнення і використання ДРТ

Методики допоміжного зачаття мають різні варіанти допомоги безплідним парам, які покращують їх можливості досягти вагітності. Методики ДРТ крім репродуктивної біології, мають також серйозні моральні, етичні, соціальні, юридичні та релігійні проблеми.
Читати статтю

Трубно-перитонеальний фактор безпліддя

Потенційно повноцінні маткові труби - необхідна умова нормальної фертильності людини. Проте, очевидно, що цього не достатньо. Хоча пацієнти часто розглядають їх тільки в плані „відкриті”, чи "блоковані", маткові труби є специфічним органом. Вони грають критичну роль в прийнятті яйцеклітин, їх транспортуванні, як і сперми та ембріонів, фалопієві труби також потрібні для капацитації сперміїв і запліднення яйцеклітини.
Читати статтю

Пам'ятка пацієнткам програм ДРТ

Всім пацієнткам програм ДРТ треба уважно ознайомитися з представленою інформацією. При проходженні етапів лікування ми рекомендуємо Вам ще раз перечитати ті розділи, які Ви вже читали раніше, і з приводу яких у Вас виникали хоч які сумніви і не вияснені питання. При переході до відповідних етапів лікування Ви зможете поставити своєму лікарю питання, що хвилюють Вас, і своєчасно вирішити виникаючі проблеми.
Читати статтю

Обстеження і лікування безплідних пар в клінічній і лабораторній практиці

У 1989 році на 6-му щорічному з'їзді Європейської Спілки Репродукції і Ембріології Людини (ESHRE) був створений комітет з розробки переліку рекомендацій, що роз'яснюють "характер, показання для застосування і фактори ризику, пов'язані з процедурами, які використовуються в репродуктивній медицині і науці, в клінічній практиці, або в дослідженнях". До комітету увійшли дев'ять членів ESHRE (шість клініцистів і троє учених): Н.М.Веiег (Німеччина), Р.Devroey (Бельгія), В.Kjessler (Швеція), А.McLaren (Великобританія), J.Montagut (Франція), E.Mullеr-Tyl (Австрія), В.С. Таrlatzis (Греція), D.Wittingham (Великобританія).
Читати статтю

Лікування безпліддя з використаням допоміжних репродуктивних технологій в Україні

Безпліддя відноситься до важливих показників стану репродуктивного здоров’я. При частоті від 10-15% до 18-20%, можна говорити про прямі репродуктивні втрати. Відомо, що частота жіночого безпліддя складає 30%, чоловічого – 30%, поєднання – 30% та неясного походження – 10%. В той же час, структура безпліддя в Україні інша.
Читати статтю

Контрольована індукція овуляції (КІО), контрольована стимуляція яєчників (КСЯ)

Сучасні підходи до діагностики та лікування безпліддя засновані на знанні фундаментальних основ фізіології репродуктивної системи жінки, що припускають зниження репродуктивного потенціалу і здатності до зачаття із збільшенням віку. Відомо, що вже з 27 років починається втрата ооцитів, пік якої доводиться на 35–37 років. У зв'язку з цим, лікування безпліддя необхідно здійснювати за допомогою сучасних методів, що довели свою ефективність в швидкому і успішному досягненні вагітності.
Читати статтю

Показання (фактори безпліддя)

Преовуляторна доза ХГ (Прегніл) – вводиться за наявності трьох фолікулів, що досягли 18 мм, або двох 20 мм при рівні естрадіолу в крові не менше 0,7 nmol/l на фолікул більше 14 мм в діаметрі. За наявності 4 і менше фолікулів преовуляторна доза ХГ вводиться за наявності домінуючого фолікула розмірами 18-20 мм.
Читати статтю

Антимюллеровий гормон

У даній статті розглянуто роль, яку відіграє у яєчнику антимюллеровий гормон (АМГ), представник факторів росту і диференціації з родини трансформуючого фактора росту β. АМГ здійснює інгібуючий вплив на залучення примордіальних фолікулів до циклу розвитку і також може інгібувати залежний від фолікулостимулюючого гормону відбір домінуючих фолікулів. Окрім згаданої функціональної ролі в яєчнику, АМГ сироватки є чудовим претендентом на роль маркера оваріального резерву, не лише у пацієнтів клінік з лікування безпліддя, а й у жінок під час та після онкотерапії.
Читати статтю

Передчасне виснаження яєчників

Передчасне виснаження яєчників (ПВЯ) зустрічається в 1% жінок і призводить до гіпергонадотропного гіпогонадизму. У більшості випадків причини захворювання невизначені.
Читати статтю

Маркери фертильності

С появлением новых успешных методов лечения бесплодия и развитием протоколов екстакорпорального оплодотворения резко возросла необходимость в определении состояния эндокринной системы репродукции и установлении нарушений гормональной регуляции. К гормонам репродукции относят гонадотропины, пролактин, эстрогены и др.

Читати статтю

Прогестерон і виношування вагітності

У світі щороку народжується близько 130 мільйонів дітей, 4 мільйони з яких помирають протягом перших чотирьох тижнів життя. Головними прямими причинами неонатальної смерті у всьому світі є передчасне народження, тяжкі інфекції, вроджені вади розвитку та асфіксія.

Читати статтю

Оперативні втручання у лікуванні трубної оклюзії

На початку 1990-х років було помічено, що наявність одностороннього або двостороннього гідросальпінкса несприятливо впливає на показники імплантації та вагітності під час штучного запліднення. У 1998 році мета-аналіз 13 опублікованих досліджень показав, що у пацієнтів з гідросальпінксами ймовірність вагітності й імплантації на 50% менша порівняно з тими, у кого безпліддя зумовлене трубними дефектами без гідросальпінксів. Подальші дослідження показали, що сальпінгектомія призводила до відновлення звичайних частот вагітності у пацієнтів з гідросальпінксами, помітними під час ультразвукового дослідження.

Читати статтю

Науково-обгрунтована діагностика і лікування трубного безпліддя

Пошук ймовірної трубної патології є обов'язковим етапом під час обстеження пацієнтів з метою діагностики безпліддя. У цій статті представлено огляд науково-обґрунтованих методів діагностики і терапії трубного безпліддя.

Читати статтю

Лікування безпліддя у хворих на рак

У структурі онкологічної патології дедалі частіше спостерігається тенденція до зростання кількості хворих молодого віку. При встановленні онкологічного діагнозу лікування пацієнта потребує застосування променевої, хіміо-, імуно-, гормонотерапії. Ці методи лікування призводять до пошкодження гермінативного епітелію, часто незворотного характеру.

Читати статтю

Після онкозахворювання можна мати власних дітей

Сьогодні перед людьми, що перемогли рак, набагато більше можливостей, ніж 20 і навіть 10 років тому. У минулому лікарі та пацієнти підходили до онкології, як до чудовиська, якого неодмінно потрібно знищити. Єдиною метою було вижити над усе. Але з появою нових технологій лікування раку (за офіційними даними в Україні проживає близько одного мільйона людей, які вже перенесли якесь онкологічне захворювання) з'явилися і нові вимоги серед молодих пацієнтів. Тепер просто вижити вже не достатньо.

Читати статтю

Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини» 2014 р.

Наприкінці червня цього року у Києві відбувся Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини». Українська асоціація репродуктивної медицини щороку проводить подібні форуми аби поєднати український і міжнародний досвід. У цьому році зустріч була приурочена до 60-річчя першого вдалого запліднення in vitro із використанням клітин тварин у лабораторії Кримського медичного університету.

Читати статтю

ЕРЕКТИЛЬНА ДИСФУНКЦІЯ (огляд літератури)

Еректильна дисфункція (ЕД) – це нездатність досягати адекватної ерекції статевого члена та підтримувати її, що обмежує або робить неможливим задовільне статеве спілкування. Ця проблема стала актуальною вже не одну сотню років тому. Приблизно в 400 р. до нашої ери Гіппократ зробив припущення про те, що “надмірна заклопотаність чоловічими обов’язками і відсутність жіночої привабливості” є етіологічними чинниками розвитку імпотенції.

Читати статтю

Імплантація гелю гіалуронової кислоти в головку статевого члена

Передчасна еякуляція – це стан, при якому статевий акт триває недостатньо довго – кілька секунд або хвилин, також наявна незадоволеність від статевого акту в обох партнерів або хоча б в одного з них. Існує кілька визначень передчасної еякуляції, кожне з яких тією чи іншою мірою відображає проблему швидкого сім’явиверження і незадоволеність цим станом у сексуальних партнерів.

Читати статтю

Особливості метаболізму арахідонату та зміни агрегатного стану крові у дівчаток із рецидивами ановуляторних пубертатних маткових кровотеч

Проблема збереження і зміцнення репродуктивного здоров'я в Україні має важливе соціальне та економічне значення. Однією з причин цього є зростання порушень становлення менструальної функції серед дівчат пубертатного віку та недостатня ефективність лікування порушень статевого дозрівання в підлітковому віці, в тому числі пубертатних маткових кровотеч.

Читати статтю

Використання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя в Україні

Відновлення репродуктивної функції у жінок, які страждають на безпліддя, є актуальною медичною проблемою. Для багатьох жінок допоміжні репродуктивні технології є останньою надією на материнство. Нові репродуктивні технології включають індукцію овуляції, внутрішньоматкову інсемінацію, фертилізацію in vitro, перенесення гамет у маткові труби, інтрацитоплазматичну ін’єкцію сперматозоїда в яйцеклітину, донацію яйцеклітин і сперматозоїдів і сурогатне материнство.

Читати статтю
Ми в соціальних мережах:


Наш колектив:
Показати весь колектив
Фотогалерея:
РОЗСИЛКА:

Підпишіться та отримуйте першими інформацію про наші новини, акції, спеціальні пропозиції та поради

ПІДПИСАТИСЯ
Графік роботи:
пн|вт|ср|чт|пт|сб|нд
пн: 9 00 - 18 00
вт: 9 00 - 18 00
ср: 9 00 - 18 00
чт: 9 00 - 18 00
пт: 9 00 - 18 00
сб: вихідний
нд: вихідний
Новини клініки:
Дивитися всі новини
20 січня 2020

АКЦІЯ! ЗНИЖКА -10%

АКЦІЯ! ЗНИЖКА -10% на програму «Штучного запліднення» з 01.02.20 по 29.02.20. Детальніше
20 січня 2020

Консультація дитячого ортопеда-травматолога, нейроортопеда - Рахмана Павла

20 лютого буде консультувати дитячий ортопед-травматолог, нейроортопед - Рахман Павло. Діти з ДЦП, дисплазією, клишоногістю, плоскоступістю та іншими ортопедичними паталогіями. Детальніше
17 грудня 2019

Щоб очі світилися щастям

Про медичний центр «YuZko» , який допомагає парам стати щасливими батьками, читайте у газеті Верховної Ради України "Голос України". Детальніше
12 грудня 2019

Новорічні та Різдвяні свята - графік роботи центру

25 грудня 2019 - вихідний день 31 грудня 2019 - скорочений день до 14:00 01 січня 2020 - вихідний день 06 січня 2020 - скорочений день до 14:00 07 січня 2020 - вихідний день Детальніше
29 жовтня 2019

Науково-практичний семінар "Вагітність високого ризику"

25-26.10.2019 в Києві відбувся науково-практичний семінар "Вагітність високого ризику". Наш лікар-перинатолог Ольга Нацюк взяла активну участь школі жіночого здоров’я. Детальніше
15 жовтня 2019

Пройдіть CheckUp

Ми запускаємо Check-up для жінок, чоловіків та загальний. Будьте здорові! З турботою про Вас, ™@yuzko.medical.center Детальніше
14 червня 2019

Консультація дитячого ортопеда-травматолога, нейроортопеда - Рахмана Павла

11-12 липня буде консультувати дитячий ортопед-травматолог, нейроортопед - Рахман Павло. Діти з ДЦП, дисплазією, клишоногістю, плоскоступістю та іншими ортопедичними паталогіями. Детальніше
3 червня 2019

Міжнародний симпозіум "Теорія та практика репродукції людини"

31.05-02.06.2019 р. в Буковелі (Івано-Франківська область) відбувся Міжнародний симпозіум "Теорія та практика репродукції людини". Детальніше
15 травня 2019

Тренінг «Базова практика кодування даних ДСГ»

13-15.05.2019 р. у м. Івано-Франківськ проходив тренінг «Базова практика кодування даних ДСГ», в якому взяла участь представник Медичного центру Христина Жуфяк. Детальніше

Наша адреса:

Україна, м.Чернівці,
вул. В. Трепка (О. Боярка), 1а

Інше:

e-mail:reprod.cv@gmail.com

Контактні телефони:

тел./факс:+38 (0372) 58 55 11 тел./факс:+38 (0372) 90 92 00 моб.:+38 (066) 630 40 50 моб.:+38 (096) 404 04 05 моб.:+38 (093) 060 33 64

Copyright © 2007-2020, Медичний центр лікування безпліддя

Ліцензія МОЗ України АВ № 554346 від 30.08.2010 р.

Сайт розроблено в Студії COM.CV.UA

Розробка віртуального 3д туру - 3д.укр

карта сайта
phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone