Запитання спеціалісту
Записатися на прийом
+38 (0372) 58-55-11
всі контакти
UA
НАМ 20 РОКІВ
Записатися
на прийом
Запитання спеціалісту

+38 (0372) 58-55-11 +38 (066) 63 04 050

+38 (0372) 90-92-00 +38 (096) 40 40 405

+38 (093) 06 03 364

м. Чернівці, вул. В. Трепка (О. Боярка), 1а

Бажане дитя

Для того, щоб Ви зрозуміли все, про що йдеться в цій Пам’ятці, радимо Вам по мірі  проходження обстеження та лікування знову прочитати всі розділи, які Ви читали раніше при першому знайомстві . У Вас буде добра нагода поставити лікарю такі запитання, на які Ви отримаєте детальне роз’яснення. Це позбавить Вас необхідності сприймати великий потік незнайомої інформації і розібратися в Вашій конкретній ситуації.
Читати статтю

Синдром гіперстимуляції яєчників

Синдром  гіперстимуляції яєчників (СГСЯ) – це занадто сильний відклик на контрольовану стимуляцію яєчників (КСЯ). СГСЯ зазвичай асоційований з екзогенною стимуляцією гонадотропінами і лише рідко спостерігається при використанні інших агентів - кломіфена цитрата і гонадотропін-релізінг гормона (ГнРГ). Клініцисти, хто використовує препарати – індуктори овуляції, повинні бути підготовлені, аби діагностувати і лікувати  пацієнток з СГСЯ.
СГСЯ – порушення здоров’я, яке зазвичай в межах декількох днів проходить самостійно, але може  мати довшу тривалість, особливо в циклах, коли настала вагітність. Синдром має широкий спектр клінічних маніфестацій, від м'якої хвороби, коли потрібний лише ретельний нагляд, до тяжкого стану, який вимагає госпіталізації і інтенсивної терапії.  В цьому розділі буде представлена патофізіологія СГСЯ,  його причини, ризики, клінічні особливості, лікування і профілактика.
Читати статтю

Майбутні досягнення і використання ДРТ

Методики допоміжного зачаття мають різні варіанти допомоги безплідним парам, які покращують їх можливості досягти вагітності. Методики ДРТ крім репродуктивної біології, мають також серйозні моральні, етичні, соціальні, юридичні та релігійні проблеми.
Читати статтю

Трубно-перитонеальний фактор безпліддя

Потенційно повноцінні маткові труби - необхідна умова нормальної фертильності людини. Проте, очевидно, що цього не достатньо. Хоча пацієнти часто розглядають їх тільки в плані „відкриті”, чи "блоковані", маткові труби є специфічним органом. Вони грають критичну роль в прийнятті яйцеклітин, їх транспортуванні, як і сперми та ембріонів, фалопієві труби також потрібні для капацитації сперміїв і запліднення яйцеклітини.
Читати статтю

Пам'ятка пацієнткам програм ДРТ

Всім пацієнткам програм ДРТ треба уважно ознайомитися з представленою інформацією. При проходженні етапів лікування ми рекомендуємо Вам ще раз перечитати ті розділи, які Ви вже читали раніше, і з приводу яких у Вас виникали хоч які сумніви і не вияснені питання. При переході до відповідних етапів лікування Ви зможете поставити своєму лікарю питання, що хвилюють Вас, і своєчасно вирішити виникаючі проблеми.
Читати статтю

Обстеження і лікування безплідних пар в клінічній і лабораторній практиці

У 1989 році на 6-му щорічному з'їзді Європейської Спілки Репродукції і Ембріології Людини (ESHRE) був створений комітет з розробки переліку рекомендацій, що роз'яснюють "характер, показання для застосування і фактори ризику, пов'язані з процедурами, які використовуються в репродуктивній медицині і науці, в клінічній практиці, або в дослідженнях". До комітету увійшли дев'ять членів ESHRE (шість клініцистів і троє учених): Н.М.Веiег (Німеччина), Р.Devroey (Бельгія), В.Kjessler (Швеція), А.McLaren (Великобританія), J.Montagut (Франція), E.Mullеr-Tyl (Австрія), В.С. Таrlatzis (Греція), D.Wittingham (Великобританія).
Читати статтю

Лікування безпліддя з використаням допоміжних репродуктивних технологій в Україні

Безпліддя відноситься до важливих показників стану репродуктивного здоров’я. При частоті від 10-15% до 18-20%, можна говорити про прямі репродуктивні втрати. Відомо, що частота жіночого безпліддя складає 30%, чоловічого – 30%, поєднання – 30% та неясного походження – 10%. В той же час, структура безпліддя в Україні інша.
Читати статтю

Контрольована індукція овуляції (КІО), контрольована стимуляція яєчників (КСЯ)

Сучасні підходи до діагностики та лікування безпліддя засновані на знанні фундаментальних основ фізіології репродуктивної системи жінки, що припускають зниження репродуктивного потенціалу і здатності до зачаття із збільшенням віку. Відомо, що вже з 27 років починається втрата ооцитів, пік якої доводиться на 35–37 років. У зв'язку з цим, лікування безпліддя необхідно здійснювати за допомогою сучасних методів, що довели свою ефективність в швидкому і успішному досягненні вагітності.
Читати статтю

Показання (фактори безпліддя)

Преовуляторна доза ХГ (Прегніл) – вводиться за наявності трьох фолікулів, що досягли 18 мм, або двох 20 мм при рівні естрадіолу в крові не менше 0,7 nmol/l на фолікул більше 14 мм в діаметрі. За наявності 4 і менше фолікулів преовуляторна доза ХГ вводиться за наявності домінуючого фолікула розмірами 18-20 мм.
Читати статтю

Антимюллеровий гормон

У даній статті розглянуто роль, яку відіграє у яєчнику антимюллеровий гормон (АМГ), представник факторів росту і диференціації з родини трансформуючого фактора росту β. АМГ здійснює інгібуючий вплив на залучення примордіальних фолікулів до циклу розвитку і також може інгібувати залежний від фолікулостимулюючого гормону відбір домінуючих фолікулів. Окрім згаданої функціональної ролі в яєчнику, АМГ сироватки є чудовим претендентом на роль маркера оваріального резерву, не лише у пацієнтів клінік з лікування безпліддя, а й у жінок під час та після онкотерапії.
Читати статтю

Передчасне виснаження яєчників

Передчасне виснаження яєчників (ПВЯ) зустрічається в 1% жінок і призводить до гіпергонадотропного гіпогонадизму. У більшості випадків причини захворювання невизначені.
Читати статтю

Маркери фертильності

С появлением новых успешных методов лечения бесплодия и развитием протоколов екстакорпорального оплодотворения резко возросла необходимость в определении состояния эндокринной системы репродукции и установлении нарушений гормональной регуляции. К гормонам репродукции относят гонадотропины, пролактин, эстрогены и др.

Читати статтю

Прогестерон і виношування вагітності

У світі щороку народжується близько 130 мільйонів дітей, 4 мільйони з яких помирають протягом перших чотирьох тижнів життя. Головними прямими причинами неонатальної смерті у всьому світі є передчасне народження, тяжкі інфекції, вроджені вади розвитку та асфіксія.

Читати статтю

Оперативні втручання у лікуванні трубної оклюзії

На початку 1990-х років було помічено, що наявність одностороннього або двостороннього гідросальпінкса несприятливо впливає на показники імплантації та вагітності під час штучного запліднення. У 1998 році мета-аналіз 13 опублікованих досліджень показав, що у пацієнтів з гідросальпінксами ймовірність вагітності й імплантації на 50% менша порівняно з тими, у кого безпліддя зумовлене трубними дефектами без гідросальпінксів. Подальші дослідження показали, що сальпінгектомія призводила до відновлення звичайних частот вагітності у пацієнтів з гідросальпінксами, помітними під час ультразвукового дослідження.

Читати статтю

Науково-обгрунтована діагностика і лікування трубного безпліддя

Пошук ймовірної трубної патології є обов'язковим етапом під час обстеження пацієнтів з метою діагностики безпліддя. У цій статті представлено огляд науково-обґрунтованих методів діагностики і терапії трубного безпліддя.

Читати статтю

Лікування безпліддя у хворих на рак

У структурі онкологічної патології дедалі частіше спостерігається тенденція до зростання кількості хворих молодого віку. При встановленні онкологічного діагнозу лікування пацієнта потребує застосування променевої, хіміо-, імуно-, гормонотерапії. Ці методи лікування призводять до пошкодження гермінативного епітелію, часто незворотного характеру.

Читати статтю

Після онкозахворювання можна мати власних дітей

Сьогодні перед людьми, що перемогли рак, набагато більше можливостей, ніж 20 і навіть 10 років тому. У минулому лікарі та пацієнти підходили до онкології, як до чудовиська, якого неодмінно потрібно знищити. Єдиною метою було вижити над усе. Але з появою нових технологій лікування раку (за офіційними даними в Україні проживає близько одного мільйона людей, які вже перенесли якесь онкологічне захворювання) з'явилися і нові вимоги серед молодих пацієнтів. Тепер просто вижити вже не достатньо.

Читати статтю

Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини» 2014 р.

Наприкінці червня цього року у Києві відбувся Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини». Українська асоціація репродуктивної медицини щороку проводить подібні форуми аби поєднати український і міжнародний досвід. У цьому році зустріч була приурочена до 60-річчя першого вдалого запліднення in vitro із використанням клітин тварин у лабораторії Кримського медичного університету.

Читати статтю

ЕРЕКТИЛЬНА ДИСФУНКЦІЯ (огляд літератури)

Еректильна дисфункція (ЕД) – це нездатність досягати адекватної ерекції статевого члена та підтримувати її, що обмежує або робить неможливим задовільне статеве спілкування. Ця проблема стала актуальною вже не одну сотню років тому. Приблизно в 400 р. до нашої ери Гіппократ зробив припущення про те, що “надмірна заклопотаність чоловічими обов’язками і відсутність жіночої привабливості” є етіологічними чинниками розвитку імпотенції.

Читати статтю

Імплантація гелю гіалуронової кислоти в головку статевого члена

Передчасна еякуляція – це стан, при якому статевий акт триває недостатньо довго – кілька секунд або хвилин, також наявна незадоволеність від статевого акту в обох партнерів або хоча б в одного з них. Існує кілька визначень передчасної еякуляції, кожне з яких тією чи іншою мірою відображає проблему швидкого сім’явиверження і незадоволеність цим станом у сексуальних партнерів.

Читати статтю

Особливості метаболізму арахідонату та зміни агрегатного стану крові у дівчаток із рецидивами ановуляторних пубертатних маткових кровотеч

Проблема збереження і зміцнення репродуктивного здоров'я в Україні має важливе соціальне та економічне значення. Однією з причин цього є зростання порушень становлення менструальної функції серед дівчат пубертатного віку та недостатня ефективність лікування порушень статевого дозрівання в підлітковому віці, в тому числі пубертатних маткових кровотеч.

Читати статтю

Використання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя в Україні

Відновлення репродуктивної функції у жінок, які страждають на безпліддя, є актуальною медичною проблемою. Для багатьох жінок допоміжні репродуктивні технології є останньою надією на материнство. Нові репродуктивні технології включають індукцію овуляції, внутрішньоматкову інсемінацію, фертилізацію in vitro, перенесення гамет у маткові труби, інтрацитоплазматичну ін’єкцію сперматозоїда в яйцеклітину, донацію яйцеклітин і сперматозоїдів і сурогатне материнство.

Читати статтю
Ми в соціальних мережах:


Наш колектив:
Показати весь колектив
Фотогалерея:
РОЗСИЛКА:

Підпишіться та отримуйте першими інформацію про наші новини, акції, спеціальні пропозиції та поради

ПІДПИСАТИСЯ
Графік роботи:
пн|вт|ср|чт|пт|сб|нд
пн: 9 00 - 18 00
вт: 9 00 - 18 00
ср: 9 00 - 18 00
чт: 9 00 - 18 00
пт: 9 00 - 18 00
сб: вихідний
нд: вихідний
Новини клініки:
Дивитися всі новини
12 листопада 2018

Науково-практична конференція

09.11.2018 в Києві відбулася науково-практична конференція "Код жінки, або гормональна рівновага. Як гормони впливають на наше життя". Детальніше
7 листопада 2018

АКЦІЯ! Осіння пропозиція

Cheсk-Up загальний! Check-Up для чоловіків! Check-Up для жінок! Детальніше
5 листопада 2018

Ovarian Club

01-03.11.2018 в Парижі (Франція) відбулися XI збори учасників Ovarian Club. Детальніше
5 листопада 2018

Mindray Resona Club

02.11.2018 в Афінах (Греція) відбулося ІІІ засідання Mindray Resona Club. Детальніше
29 жовтня 2018

І Міжнародний Конгрес «У фокусі: ооцит»

27-28.10.2018 в Києві відбувся І Міжнародний Конгрес «У фокусі: ооцит». Детальніше
10 вересня 2018

Школа гінекології з Ревазом Бочоришвілі

06-07.09.2018 лікар акушер-гінеколог А.В.Андрієць підвищив свою професійну майстерність на «Школі гінекології з Ревазом Бочоришвілі». Детальніше
3 вересня 2018

Співпраця лікарів Медичного центру та клініки «Інномед»

31.08.2018 в рамках спільного проекту, який створено для обміну досвідом між фахівцями Медичного центру лікування безпліддя та клініки «Інномед» (м. Вінниця), проведено тестикулярні відкриті біопсії яєчка. Детальніше
24 липня 2018

Прес-конференція УАРМ

23 липня 2018 року в УНІАН відбулася прес-конференція президента УАРМ Олександра Юзька, віце-президента УАРМ, директора клініки репродуктивної медицини "Надiя" Валерія Зукіна та адвоката Олени Бабіч на тему: «Репродуктивна медицина України: від скандалу до скандалу?». Детальніше
14 липня 2018

Щорічна зустріч ESHRE 2018

01-04.07.2018 в Барселоні (Іспанія) відбулася щорічна зустріч ESHRE (Європейського товариства репродуктивної медицини і ембріології). Детальніше

Наша адреса:

Україна, м.Чернівці,
вул. В. Трепка (О. Боярка), 1а

Інше:

e-mail:reprod.cv@gmail.com

Контактні телефони:

тел./факс:+38 (0372) 58 55 11 тел./факс:+38 (0372) 90 92 00 моб.:+38 (066) 630 40 50 моб.:+38 (096) 404 04 05 моб.:+38 (093) 060 33 64

Copyright © 2007-2018, Медичний центр лікування безпліддя

Ліцензія МОЗ України АВ № 554346 від 30.08.2010 р.

Сайт розроблено в Студії COM.CV.UA

Розробка віртуального 3д туру - 3д.укр

карта сайта
phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone