Запитання спеціалісту
Записатися на прийом
+38 (0372) 58-55-11
всі контакти
UA
НАМ 20 РОКІВ
Записатися
на прийом
Запитання спеціалісту

+38 (0372) 58-55-11 +38 (066) 63 04 050

+38 (0372) 90-92-00 +38 (096) 40 40 405

+38 (093) 06 03 364

м. Чернівці, вул. В. Трепка (О. Боярка), 1а

Відгуки про клініку

Поділіться Вашими враженнями про клініку!

Кожне з Ваших повідомлень допомагає нам поліпшити роботу клініки.

Ми вдячні Вам за зворотній зв'язок і чекаємо нових чесних відгуків!

  

  

надішліть власний відгук

напишіть листа директору

Ваше ім’я

Текст відгуку


Будь ласка, введіть Ваш контактний e-mail або телефон. Вони НЕ будуть опубліковані на сайті, а використовуватимуться лише для авторизації та підтвердження Вашого відгуку.

E-mail(не публікується на сайті) Телефон(не публікується на сайті)

Максимальний розмір файлу 2 Мб, доступні формати (bmp, gif, jpe, jpeg, jpg, png):

Додати ще один файл

Надіслати

Крістіна   10 грудень 2019 о 19:02

Зверніть увагу на своїх медсестер! Якщо ви приватна клініка такого рівня, то і повинен бути рівень професіоналізму і в них а не тільки в лікарів. Звісно це особисте право ходити з нарощеними віями і тонною тонального на обличчі, але ж! Чому така медсестра поводить себе ніби директор клініки? Чому дозволяє собі кидати зневажливі погляди, перевертати очі коли запитала пораду? Це жах. Будь ласка навчіть хоча б якоїсь етики, бо не може біля таких чудових, простих і розумних лікарів бути така королевішна-медсестра. Дуже люблю вашу клініку і те що ви робите для людей! Особливо Юзько В.О., Велике Вам дякую!!

Оксана та Андрій   17 листопад 2019 о 22:32

Коли ми очікувано-неочікувано зрозуміли, що найближчим часом маємо стати батьками, то одними з перших запитань, які ми собі поставили були "ми маємо попередній негативний досвід, як ми можемо досягти успіху цього разу?" та "як нам продовжувати працювати і не втрачати час у чергах під кабінетами лікарів?". Всім відомо, що є приватні медичні центри, які пропонують послугу ведення вагітності, але як виявилось у нас в місті такий заклад лише один - клініка Юзька О.М. Тож ми вирішили спробувати,і вже після першої консультації зрозуміли, що це буде наш вибір. Вже народивши і згадуючи як це було, хочеться відмітити наступні переваги ведення вагітності: - основне - це висококваліфіковані спеціалісти (не озвучуючи, що ми є клієнтами центру, чули багато гарних відгуків про працівників) - заплативши один раз за послугу у нас більше не боліла голова за зведення сімейного бюджету на кожен місяць - всі візити до клініки плануються заздалегідь з узгоджннням дати та часу прийому - мінімальні затримки прийомів, а якщо такі і стаютвались, то викликані вони переважно незібраними пацієнтами (але завдяки приємному інтер'єру вони нас не напрягали) - працівники клініки підтримують дружні стосунки з іншими закладами та лікарями, і якщо потрібно відвідати когось додатково, то допомагають знайти потрібного спеціаліста та максимально легко вийти з ним на контакт - всі аналізи, огляди, УЗД і консультації відбуваються безпосередньо у клініці, а результати зберігаються у електронному кабінеті та завжди доступні у телефоні. - гарна, сучасна і точна медична техніка - те, що рідкість у наших краях, навіть коли ти за це платиш! - привітний персонал - абсолютна відсутність будь якого негативу чи стресу протягом всього часу відвідування клініки Хочеться також відмітити важливість здавалось би банальної речі - можливість присутністності на консультаціях та УЗД чоловіка, це просто супер підготовка до партнерських пологів. Завдяки майже сімейній атмосфері створеній Дорош Ларисою Іванівною та Нацюк Ольгою Мирославівною, детальним та інформативним УЗД від Ходана Андрія Георгійовича, ми були впевнені в тому, що цього разу все буде добре! Так воно і сталось, тепер ми щасливі батьки! СПАСИБІ ЗА СИНОЧКА !!!

Яна яна   07 листопад 2019 о 16:45

Робили у вересні лапараскопію та гістероскопію. (Кіста жовтого тіла та поліп) Дуже усі привітні і компетентні, у лікарні складається враження ніби ти за кордоном. Операцію виконував Андрієць Анатолій, дуже хороший та професійний лікар. Перж ніж наважитися, пів року лікувалися в інших лікарів, хоча треба було відразу оперувати, ( так нам і говорила Тамара Анатоліївна Юзько, але страх бере своє.) Тому хто вагається, операція безболісна, на наступний день виписують додому і можна повертатися до звичайного способу життя. На животі залишились 3 маленьких шрамчики до 1 см. майже не помітні. Також клініка надає все необхідне, не треба бігати аптеками з довжелезними списками. Палата дуже чиста, білосніжна постіль, санвузол. Також і після операції і на сніданок, годували все смачно та якісно. Дуже бережне та індивідуальне відношення. В наступному циклі ми відразу завагітніли, тому щиро вдячні усьому колективу за професіоналізм. Тепер ведення вагітності тільки у Вас.

Сніжана   24 березень 2019 о 22:57

Майже рік тому ми з чоловіком звернулись до спеціалістів медичного центру, частково втративши надію на радість батьківства. Одразу справило враження персональний підхід. Юзько Вікторія Олександрівна огорнула нас своєю увагою і детально вивчила нашу проблему. Декілька аналізів та консультацій і проблему було виявлено. За пару місяців отримали позитивний результат. Вагань щодо ведення вагітності одразу не було і ми познайомилися з найкращим спеціалістом, лікарем-перинатологом Дорош Ларисою Іванівною. По-перше - це Професіонал! По-друге - Можна багато говорити-писати хорошого, але краще про все скаже результат: 14.03.19р., дівчинка, 3.880, 58см. назвали Софією. Щиро дякуємо Вам, Ларисо Іванівно! Також дякуємо Нацюк Ольгі Мирославівні! Дякуємо Вікторії Олександоівні! Дякуємо лікарям ультразвукової діагностики Ходан А.Г. та Чичул Н.С.! Дякуємо терапевту Богуславській Л. П. та медичній сестрі Мілецькій І.О. Дякуємо адміністрації!

Галина,м.Снятин   26 лютий 2019 о 23:06

Ніколи не могла б подумати,що можуть залишатись хороші спогади про медичні заклади,якщо стосується питання твого здоров'я.Пробувши деякий час у медичному центрі на лікуванні, відчула надзвичайну людяність,чуйне ставлення,максимальне старання від всього колективу. Тут працюють лікарі з великої літери,професіонали своєї справи,за що і висловлюю щиру подяку колективу клініки ( особливо лікарям Андрійцю А.В.,Юзько В.О.,Юзько Т.А.,професору Юзько О.М.,Гербут В.В.). Бажаю всім працювати у такому ж дусі,допомагати людям в одужанні! Ще раз велике Вам всім спасибі!

ЮЛІЯ   19 лютий 2019 о 08:22

Хочу висловити щиру подяку всьому колективу клініки (особливо Юзько О.М, Юзько В.О, Андрійцю А.В, Дорош Л.І, Нацюк О.М, Ходану А.Г, Богуславській Л.П, Савицькій О.В, Бабенчук І.О) за професіоналізм, людяність, компетентність та уважність! Не без їхньої допомоги нещодавно ми стали батьками прекрасного хлопчика:) На етапі планування звернулись у клініку, після прийому у Юзька О.М. Було вирішено робити лапароскопію. Операція пройшла чудово! Переживала, щоб не залишилось некрасивих шрамів і щоб легко відійти від наркозу. Хвилювання виявились марними: сліди непомітні, а після наркозу відійшла супер легко. І найголовніше, що після лапароскопії на 3 місяць завагітніла:) Вагітність вирішила вести також в клініці і жодного разу не пошкодувала, все було приємно, легко, комфортно! Тут все продумано до дрібниць: не треба чекати у чергах, не потрібно доплачувати за аналізи/візити/огляди, про наступний прийом нагадує смс-розсилка, перед візитом видають контейнери для аналізів, а перед виходом у декрет подарували пакуночок з корисними речима для дитинки:) Наступну свою вагітність з радістю вестиму теж тут!

Vika   16 січень 2019 о 14:16

Щиро дякую терапевту Богуславській Людмилі за гарну консультацію, справжній професіонал своєї справи! Також приємно вражена привітністю персоналу. Не думала, що у Чернівцях є медичний центр такого високого рівня!

Аліса   13 січень 2019 о 18:35

Хочу щиро подякувати вашому колективу за ведення нашої вагітності, а особливо Дорош Ларису Іванівну та Нацюк Ольгу Мирославівну, надзвичайно приємно було працювати, все було профейсно вчасно та з душею.

МАМА   08 січень 2019 о 09:37

Доброго дня, Тамара Анатоліївна! Хочу привітати Вас із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!! Побажати Вам та вашій родині усього найкращого!!! Також хочемо подякувати Вам за те диво, якому ви допомогли з'явитись! Це щось неймовірне, відчувати його тепло поряд та усвідомлювати те, що ти - МАМА!!! Дякуємо, та бажаємо Божого благословіння!!!

Ksiusha   17 грудень 2018 о 15:16

Вікторія Олександрівна дійсно найкращий лікар,з якими доводилось спілкуватись і ваша клініка це просто шанс для багатьох людей,які вже опустили руки і думають,що вже безвихідь і шансів на краще немає.ви надихаєте своім позитивом,зустріч з вами одне задоволення
1234567наступна ›остання »
Ми в соціальних мережах:


Наш колектив:
Показати весь колектив
Фотогалерея:
РОЗСИЛКА:

Підпишіться та отримуйте першими інформацію про наші новини, акції, спеціальні пропозиції та поради

ПІДПИСАТИСЯ
Графік роботи:
пн|вт|ср|чт|пт|сб|нд|
пн: 9 00 - 18 00
вт: 9 00 - 18 00
ср: 9 00 - 18 00
чт: 9 00 - 18 00
пт: 9 00 - 18 00
сб: вихідний
нд: вихідний
Вихідні дні
25 грудня 2019,
1 та 7 січня 2020

Скорочені дні, до 14:00
31 грудня 2019 та
6 січня 2020
Новини клініки:
Дивитися всі новини
12 грудня 2019

Новорічні та Різдвяні свята - графік роботи центру

25 грудня 2019 - вихідний день 31 грудня 2019 - скорочений день до 14:00 01 січня 2020 - вихідний день 06 січня 2020 - скорочений день до 14:00 07 січня 2020 - вихідний день Детальніше
29 жовтня 2019

Науково-практичний семінар "Вагітність високого ризику"

25-26.10.2019 в Києві відбувся науково-практичний семінар "Вагітність високого ризику". Наш лікар-перинатолог Ольга Нацюк взяла активну участь школі жіночого здоров’я. Детальніше
15 жовтня 2019

Пройдіть CheckUp

Ми запускаємо Check-up для жінок, чоловіків та загальний. Будьте здорові! З турботою про Вас, ™@yuzko.medical.center Детальніше
14 червня 2019

Консультація дитячого ортопеда-травматолога, нейроортопеда - Рахмана Павла

11-12 липня буде консультувати дитячий ортопед-травматолог, нейроортопед - Рахман Павло. Діти з ДЦП, дисплазією, клишоногістю, плоскоступістю та іншими ортопедичними паталогіями. Детальніше
3 червня 2019

Міжнародний симпозіум "Теорія та практика репродукції людини"

31.05-02.06.2019 р. в Буковелі (Івано-Франківська область) відбувся Міжнародний симпозіум "Теорія та практика репродукції людини". Детальніше
15 травня 2019

Тренінг «Базова практика кодування даних ДСГ»

13-15.05.2019 р. у м. Івано-Франківськ проходив тренінг «Базова практика кодування даних ДСГ», в якому взяла участь представник Медичного центру Христина Жуфяк. Детальніше
22 квітня 2019

Оперативна гінекологія

Вихідні дні – 29 і 30 травня, а також 1 і 9 травня. Робочі дні – 2, 3 та 11 травня. Детальніше
22 квітня 2019

Графік роботи на Пасхальні і травневі свята

Вихідні дні – 29 і 30 травня, а також 1 і 9 травня. Робочі дні – 2, 3 та 11 травня. Детальніше
4 квітня 2019

Наукова конференція

04.04.2019 р. Тернополі розпочалась Всеукраїнськанауково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасного акушерства». Детальніше

Наша адреса:

Україна, м.Чернівці,
вул. В. Трепка (О. Боярка), 1а

Інше:

e-mail:reprod.cv@gmail.com

Контактні телефони:

тел./факс:+38 (0372) 58 55 11 тел./факс:+38 (0372) 90 92 00 моб.:+38 (066) 630 40 50 моб.:+38 (096) 404 04 05 моб.:+38 (093) 060 33 64

Copyright © 2007-2019, Медичний центр лікування безпліддя

Ліцензія МОЗ України АВ № 554346 від 30.08.2010 р.

Сайт розроблено в Студії COM.CV.UA

Розробка віртуального 3д туру - 3д.укр

карта сайта
phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone