location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

Інтимна молодість та краса поза часом!

Наші спеціалісти працюють для того, щоб кожна жінка могла на всі 100% насолоджуватись сексуальністю та здоров’ям свого тіла.

Наш медичний центр пропонує повний спектр гінекологічних послуг, покликаних зберегти, відновити та омолодити інтимне здоров’я кожної жінки. Зокрема це післяпологове відновлення, нормалізація гормонального фону та підвищення жіночої сексуальності. Для виконання всіх цих задач наші фахівці використовують сучасні, високоефективні та перевірені процедури, які допомагають краще розуміти, відчувати та любити своє тіло. В нашому арсеналі є новітні методи естетичної гінекології та інтимної пластики, апаратні процедури та замісна біодентична гормональна терапія.

Методики естетичної гінекології для підвищення якості інтимного життя жінки

Інтимне здоров’я та благополуччя сексуального життя напряму залежать від задоволення естетикою жіночої інтимної зони, адже будь-які естетичні недоліки здатні викликати суттєвий психологічний дискомфорт і як наслідок формування комплексів. Сучасна естетична гінекологія здатна ефективно усувати ці проблеми, даруючи жінкам відчуття досконалості та впевненості в собі.

Для гармонізації сексуальної сфери життя та повернення впевненості в собі гінекологи-естетисти пропонують ряд високоефективних маніпуляцій сучасної естетичної гінекології:

  • апаратна естетична гінекологія;
  • пластика інтимних зон;
  • косметологія інтимних зон.

Для проведення процедур використовується найновітніше обладнання, завдяки якому жінки мають змогу позбутись комплексів, краще пізнати власну сексуальність та полюбити своє тіло.

Повний спектр процедур

Наша медичний центр пропонує сучасні безопераційні косметологічні процедури в інтимних зонах, які є цілком безпечними і майже безболісними та не потребують важкої реабілітації. Ми робимо все, щоб під час виконання маніпуляцій жінки почувались вільно та комфортно.

Тривалість процедур

Надсучасне обладнання та професіоналізм наших лікарів дозволяють виконувати процедури в рекордно короткий час – всього 15-20 хвилин, після чого жінка може повертатись до звичного життя.

Реабілітація

Інтимна косметологія пропонує процедури, що не потребують довгого періоду реабілітації. Рекомендовано протягом доби утримуватись від сексуального життя, уникати тривалих водних процедур, фізичних навантажень та занять спортом.

Будь ласка, звертайтесь:

Лікарі, які ведуть прийом і до яких можна звернутися