location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

Цікавий формат операційних втручання. Точність, витонченість та естетичність.

В @yuzko.medical.center ми виконуємо такі об‘єми операцій.

Гіменопластика

Операції, які виконуються на тканині гімену (дівочої пліви):⠀

  • відновлення цілісності дівочої пліви:
  • короткотривалий ефект;
  • довготривалий ефект.

Техніка операції залежить від необхідності та бажання пацієнта.

Варто пам’ятати, що не завжди така операція є забаганкою! На жаль, інколи стаються надзвичайно неприємні та страшні життєві ситуації, коли на першому місці стоїть психологічне розуміння своєї цнотливості.

А також, є моменти коли є життєва необхідно виконати зворотню операцію - ДЕФЛОРАЦІЮ. Іншими слова зруйнувати цілісність дівочої пліви. І так, саме життєва необхідність!

Коли необхідно виконати дефлорацію (розрушення цілісності дівочої пліви)?

Повне вроджене зарощення дівочої пліви: такий стан, в основному діагностують у дівчат 14-16 років, коли менструальний цикл вже розпочався, але виділень немає, дівчина періодично відчуває біль по низу живота. Біль та дискомфорт з‘являється внаслідок того, що менструальні виділення скупчуються постійно в піхві, абсолютно без виходу назовні. В такому випадку необхідно виконувати хірургічне втручання для розкриття просвіту дівочої пліви.

Є випадки, коли тканина дівочої пліви (гімену) надзвичайно щільна та міцна! В таких випадках початок статевого життя стає абсолютно неможливим, або призводить до сильних больових відчуттів та значних крововтрат!

Це є вроджена особливість сполучної тканини гімену!

В таких випадках виконується хірургічне надсікання або висікання тканини гімену для того, щоб порушити його цілісність та надати можливість жити статевим життям без болі та боязні.

І насправді така ситуація надзвичайно негативно впливає на психічне здоров‘я дівчат і провокує їх до думки про свою недосконалість та неповноцінність.

Тому не варто сидіти та роздумувати якщо є відхилення від норми.

Звертайтеся до лікарів! Бережіть себе!

Будь ласка, звертайтесь:

Лікарі, які ведуть прийом і до яких можна звернутися