location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

arrow_backназад

Владиченко Костянтин Анатолійович

кандидат мед.наук, лікар-уролог вищої категорії

touch_appЗаписатися на прийом

З 2004 по теперішній час асистент курсу урології Буковинського державного медичного університету, м. Чернівці.

Опублікував 128 наукових робіт у фахових медичних журналах та збірниках науково-практичних конференції. Отримав 7 деклараційних патентів України на винахід.

У 2011 році захищено дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою „Ренальна дисфункція і оперативне лікування доброякісної гіперплазії простати”.

У 2015 році складено іспит на вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю урологія.

З 2002 по 2004 р. проходив навчання в клінічній ординатурі Буковинського державного медичного університету за спеціальністю «урологія» (клінічна база – лікарня швидкої медичної допомоги, м. Чернівці).

З лютого по вересень 2002 р. працював лікарем-урологом в ЦРЛ м. Липова Долина Сумської області.

2000 – лютий 2002 р. проходив навчання в інтернатурі за спеціальністю «урологія» на базі кафедри урології Харківської медичної академії післядипломної освіти.

1994 – 2000 рр. навчання на медичному факультеті Сумського державного університету.

З лютого по вересень 1994 р. працював фельдшером виїзної бригади швидкої медичної допомоги м. Попасна Луганської області.

1990 – 1994 рр. навчання в медичному училищі м. Кремінна Луганської області.

Опис діяльності (основна спеціалізація, послуги, які процедури проводить, які проблеми вирішує, які захворювання допомагає подолати): лікування чоловічого безпліддя; інфекцій, що передаються статевим шляхом; еректильної дисфункції; розладів еякуляції; оперативне лікування урологічних та інших захворювань.