location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

Операція при стресовому нетриманні сечі TVT-o

Операція, при якій під слизову піхву в проекції уретри (під уретрою) імплантується спеціальний ендопротез (сітка), яка формує фізіологічний згин, фіксує сечовидільний канал в одному положенні, що попереджає мимовільному підтіканню сечі. Ефективність такого оперативного втручання сягає практично 90%. Ефект після такої операції можна оцінювати не раніше 3 міс після оперативного втручання, коли навколо сітки утвориться фіброзна тканина (рубець), який сформує додаткову фіксацію.

Коли не можна виконувати таку операцію?

Тоді, коли є найменше опущення передньої стінки піхви (сечового міхура), якщо в нирках або сечовому міхурі є конкременти (камінчики) - це абсолютний протипоказ!

Реабілітація після операції складає 4-5 тижнів, тобто реальне повернення до статевого життя та початку помірних фізичних навантаження. Основний час реабілітації займає тривалість загоювання ранової поверхні в піхві.

Нетримання сечі!

Споконвічна проблема у жінок! Нажаль практично 70% українських панянок замовчують про це. Вважаючи цю проблему «стидливою». Але чому? Це ж якість та комфорт Вашого життя. Тим більше ми не живемо у кам’яному віці.

А така проблема реально є в 40 % жінок (якщо не більше).

Що ж це таке?

Це стан, коли при найменших навантаженнях (підйомі по сходах, кашлі, чханні, сміху) мимовільно підтікає порція сечі. Такий стан категорично забороняє займатися жінкам у спортзалі і вести активний спосіб життя.

Чому виникає нетримання сечі?

Частіше всього таке стається в наслідок травматичних або декількох пологів, важких та тривалих фізичних навантажень, постійної сидячої роботи. 

Як так? 

Основною причиною є порушення цілісності м’язів та зв’язок, які тримають уретру (сечовидільний канал) в своєму правильному розташуванні. Внаслідок надриву або розриву зв’язок уретра втрачає своє правильне розташування та стає гіпермобільною (дуже рухливою) і в такому випадку з’являється мимовільне виділення сечі при найменших навантаженнях які провокують збільшення внутрішньочеревного тиску.

Обов’язково потрібно звертати увагу коли з’являється хоча б один епізод нетримання сечі. І це все реально скорегувати без хірургічного втручання!

І ще є окремі випадки, коли такий стан може бути спровокований не зміною анатомічних структур, а нейрогенним фактором (порушенням іннервації).

Тому обов‘язковий алгоритм дій:

  • перший епізод нетримання сечі;
  • найшвидше консультація гінеколога;
  • визначення причини;
  • корекція такого стану.

Будь ласка, звертайтесь:

Лікарі, які ведуть прийом і до яких можна звернутися