location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

В Yuzko Medical Center є сучасне відділення онкогінекології, де висококваліфіковані спеціалісти пропонують лікування найсерйозніших захворювань. Фахівці відділення лікують за новітніми методиками, які дозволяють зберегти та відновити жіночі репродуктивні функції. Пацієнткам пропонується комплексний підхід у вирішенні складних проблем, пов’язаних  із жіночим здоров’ям, та індивідуальну схему лікування.

В більшості випадків можна вилікувати онкологічне захворювання жіночої статевої системи, якщо діагностувати його на початкових стадіях. Раніше рак яєчників, матки, зовнішніх статевих органів був характерним явищем для жінок у віці менопаузи, а сьогодні навіть молодим пацієнткам доводиться боротись із страшними недугами. Якщо доброякісні утворення не завдають особливих клопотів, то злоякісні пухлини здатні надзвичайно швидко розвиватись та збільшуватись у розмірах. Злоякісне онкологічне захворювання на ранніх стадіях взагалі може проходити абсолютно безсимптомно і це суттєво ускладнює ситуацію.

Лікарі наполегливо рекомендують регулярно проходити профілактичні скринінгові обстеження, адже це дозволяє на ранніх стадіях виявляти ті чи інші захворювання. Yuzko Medical Center пропонує пацієнтам детальне комплексне обстеження репродуктивного здоров’я жінки, яке відповідає сучасним європейським стандартам. Не можна відкидати той факт, що тільки на основі результатів обстеження можна швидко поставити точний діагноз, після чого лікар зможе скласти індивідуальну схему лікування.

До онкогінекологів пацієнтки звертаються з такими симптомами:

  • набряклість в області грудей;
  • виникнення болей в нижній частині живота;
  • збій чи затримка менструального циклу;
  • підозри на пухлину матки чи придатків;
  • збільшення пахових лімфовузлів, нехарактерні виділення тощо.

Слід зазначити, що консультація онкогінеколога буде корисною навіть здоровим жінкам без онкологічних репродуктивних захворювань, адже профілактична розмова – хороша мотивація більш уважно стежити за своїм здоров’ям в майбутньому. Онкогінеколог також може допомогти жінкам, які саме проходять курс лікування, або знаходяться у стадії ремісії.

Багатьох проблем можна уникнути, якщо дотримуватись рекомендацій лікарів, і звертатись в медичний центр для діагностики хоча б раз на рік. Якщо турбують якісь неприємні симптоми – раз на 6 місяців. Пізня діагностика несе в собі небезпеку здоров’ю та життю жінки, тому слід звертатись до спеціалістів навіть якщо здається, що ви абсолютно здорові.

Будь ласка, звертайтесь:

Лікарі, які ведуть прийом і до яких можна звернутися