location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

Yuzko Medical Center з особливою турботою, увагою та ніжністю відноситься до маленьких діток. Ми розділяємо всі переживання батьків, чий малюк хворий, і докладаємо всіх зусиль, щоб повернути радість в сім’ї наших пацієнтів. Коли дитина хвора, стурбованим батькам дуже важко приймати якісь рішення, тому важливо вчасно звернутись до лікаря-педіатра, який швидко зорієнтує та призначить найефективніше лікування.

У нас працюють висококваліфіковані дитячі спеціалісти, які переконані, що лікування діток потребує зовсім іншого підходу, аніж обслуговування дорослих пацієнтів. У дітей до певного віку спостерігається анатомічна, імунологічна, емоційна та фізіологічна незрілість, і тому медичний супровід малечі потребує ще більшої компетенції. Окрім цього, організм дитини постійно активно зростає та змінюється, тому педіатр має володіти надзвичайно великим багажем практичного досвіду.

Лікарі-педіатри Yuzko Medical Center здатні підтримувати здоров’я на всіх етапах дорослішання та контролюють зміни в організмі дитини. Педіатри проводять всі необхідні обстеження, назначають методи лікування, медичні препарати та займаються відновленням здоров’я малечі після перенесених хвороб.

Під час прийому педіатр фіксує антропометричні дані та оцінює загальний стан нервово-психічного розвитку дитини. Можна отримати рекомендації стосовно грудного або штучного вигодовування чи подальшого раціону малюка.

Дуже важливо контролювати дотримання календаря вакцинації, і проводити всі призначені лікарем щеплення.

Після 1 року життя бажано показувати дитину лікарю 1 раз у 3 місяці. З 2-х до 3-х – хоча б двічі на рік, а по досягненню 3-х років слід мінімум раз на рік відвідувати педіатра.

Будь ласка, звертайтесь:

Лікарі, які ведуть прийом і до яких можна звернутися