location_on phone_in_talk

record_voice_overИнна21 december 2019, 11:07

Хочу висловити подяку лікарям Юзько Вікорії Олександрівні і Нацюк Ользі Мирославівні та персоналу медичного центру, за те, що ми стали батьками і отримали подарунок на Миколая - дівчинку (3300кг, 52 см)! За те, що вони створили такий оазис доброзичливості, турботи, сердечності, що дуже вражає всіх, без винятку, пацієнтів і їх рідних. Їм вдається заспокоїти в тяжкі хвилини, вселити надію на краще. Важко знайти ті слова, якими можливо було б виразити в повній мірі ті почуття, що є в душі до цих людей. Дякую, за Ваші золоті руки, за чуйні серця, за високий професіоналізм, за турботу! Будьте завжди здорові, успішні. Добра Вам і Вашим сім”ям. Всього Вам найкращого в житті. Хай завжди буде з Вами Благословіння Боже!

expand_moreextinde

record_voice_overІнна (Кам"янець-Подільський)19 december 2019, 16:04

Хочу висловити велику подяку лікарям та персоналу медичного центру. Особлива подяка Юзько Вікторії Олександрівні і Нацюк Ользі Мирославівні за те, що ми стали батьками і на Миколая отримали такий цінний подарунок - дівчинка 3300 кг, 52 см!!! Дякуємо за ваші світлі голови, золоті руки, безмежну доброту сердець, за людяність, чуйність та увагу, яку ви приділяєте усім пацієнтам 25 години на добу,7 днів на тиждень,365 днів в рік.Бажаємо вам безмежного здоров’я, щастя, натхнення у вашій нелегкій роботі.Щиро звертаюсь до Бога, нехай Він Вас береже і благословляє, допомагає у цій нелегкій праці. Благородніше не звучить жодне слово!

expand_moreextinde

record_voice_overКрістіна10 december 2019, 19:20

Зверніть увагу на своїх медсестер! Якщо ви приватна клініка такого рівня, то і повинен бути рівень професіоналізму і в них а не тільки в лікарів. Звісно це особисте право ходити з нарощеними віями і тонною тонального на обличчі, але ж! Чому така медсестра поводить себе ніби директор клініки? Чому дозволяє собі кидати зневажливі погляди, перевертати очі коли запитала пораду? Це жах. Будь ласка навчіть хоча б якоїсь етики, бо не може біля таких чудових, простих і розумних лікарів бути така королевішна-медсестра. Дуже люблю вашу клініку і те що ви робите для людей! Особливо Юзько В.О., Велике Вам дякую!!

expand_moreextinde

record_voice_overОксана та Андрій17 november 2019, 22:32

Коли ми очікувано-неочікувано зрозуміли, що найближчим часом маємо стати батьками, то одними з перших запитань, які ми собі поставили були "ми маємо попередній негативний досвід, як ми можемо досягти успіху цього разу?" та "як нам продовжувати працювати і не втрачати час у чергах під кабінетами лікарів?". Всім відомо, що є приватні медичні центри, які пропонують послугу ведення вагітності, але як виявилось у нас в місті такий заклад лише один - клініка Юзька О.М. Тож ми вирішили спробувати,і вже після першої консультації зрозуміли, що це буде наш вибір. Вже народивши і згадуючи як це було, хочеться відмітити наступні переваги ведення вагітності: - основне - це висококваліфіковані спеціалісти (не озвучуючи, що ми є клієнтами центру, чули багато гарних відгуків про працівників) - заплативши один раз за послугу у нас більше не боліла голова за зведення сімейного бюджету на кожен місяць - всі візити до клініки плануються заздалегідь з узгоджннням дати та часу прийому - мінімальні затримки прийомів, а якщо такі і стаютвались, то викликані вони переважно незібраними пацієнтами (але завдяки приємному інтер'єру вони нас не напрягали) - працівники клініки підтримують дружні стосунки з іншими закладами та лікарями, і якщо потрібно відвідати когось додатково, то допомагають знайти потрібного спеціаліста та максимально легко вийти з ним на контакт - всі аналізи, огляди, УЗД і консультації відбуваються безпосередньо у клініці, а результати зберігаються у електронному кабінеті та завжди доступні у телефоні. - гарна, сучасна і точна медична техніка - те, що рідкість у наших краях, навіть коли ти за це платиш! - привітний персонал - абсолютна відсутність будь якого негативу чи стресу протягом всього часу відвідування клініки Хочеться також відмітити важливість здавалось би банальної речі - можливість присутністності на консультаціях та УЗД чоловіка, це просто супер підготовка до партнерських пологів. Завдяки майже сімейній атмосфері створеній Дорош Ларисою Іванівною та Нацюк Ольгою Мирославівною, детальним та інформативним УЗД від Ходана Андрія Георгійовича, ми були впевнені в тому, що цього разу все буде добре! Так воно і сталось, тепер ми щасливі батьки! СПАСИБІ ЗА СИНОЧКА!!!

expand_moreextinde

record_voice_overЯна 07 november 2019, 16:45

Робили у вересні лапараскопію та гістероскопію. (Кіста жовтого тіла та поліп) Дуже усі привітні і компетентні, у лікарні складається враження ніби ти за кордоном. Операцію виконував Андрієць Анатолій, дуже хороший та професійний лікар. Перж ніж наважитися, пів року лікувалися в інших лікарів, хоча треба було відразу оперувати, ( так нам і говорила Тамара Анатоліївна Юзько, але страх бере своє.) Тому хто вагається, операція безболісна, на наступний день виписують додому і можна повертатися до звичайного способу життя. На животі залишились 3 маленьких шрамчики до 1 см. майже не помітні. Також клініка надає все необхідне, не треба бігати аптеками з довжелезними списками. Палата дуже чиста, білосніжна постіль, санвузол. Також і після операції і на сніданок, годували все смачно та якісно. Дуже бережне та індивідуальне відношення. В наступному циклі ми відразу завагітніли, тому щиро вдячні усьому колективу за професіоналізм. Тепер ведення вагітності тільки у Вас.

expand_moreextinde

record_voice_overСніжана24 march 2019, 22:57

Майже рік тому ми з чоловіком звернулись до спеціалістів медичного центру, частково втративши надію на радість батьківства. Одразу справило враження персональний підхід. Юзько Вікторія Олександрівна огорнула нас своєю увагою і детально вивчила нашу проблему. Декілька аналізів та консультацій і проблему було виявлено. За пару місяців отримали позитивний результат. Вагань щодо ведення вагітності одразу не було і ми познайомилися з найкращим спеціалістом, лікарем-перинатологом Дорош Ларисою Іванівною. По-перше - це Професіонал! По-друге - Можна багато говорити-писати хорошого, але краще про все скаже результат: 14.03.19р., дівчинка, 3.880, 58см. назвали Софією. Щиро дякуємо Вам, Ларисо Іванівно! Також дякуємо Нацюк Ольгі Мирославівні! Дякуємо Вікторії Олександоівні! Дякуємо лікарям ультразвукової діагностики Ходан А.Г. та Чичул Н.С.! Дякуємо терапевту Богуславській Л. П. та медичній сестрі Мілецькій І.О. Дякуємо адміністрації!

expand_moreextinde

record_voice_overГалина, м.Снятин26 february 2019, 23:06

Ніколи не могла б подумати,що можуть залишатись хороші спогади про медичні заклади,якщо стосується питання твого здоров'я.Пробувши деякий час у медичному центрі на лікуванні, відчула надзвичайну людяність,чуйне ставлення,максимальне старання від всього колективу. Тут працюють лікарі з великої літери,професіонали своєї справи,за що і висловлюю щиру подяку колективу клініки ( особливо лікарям Андрійцю А.В.,Юзько В.О.,Юзько Т.А.,професору Юзько О.М.,Гербут В.В.). Бажаю всім працювати у такому ж дусі,допомагати людям в одужанні! Ще раз велике Вам всім спасибі!

expand_moreextinde

record_voice_overЮлія19 february 2019, 08:22

Хочу висловити щиру подяку всьому колективу клініки (особливо Юзько О.М, Юзько В.О, Андрійцю А.В, Дорош Л.І, Нацюк О.М, Ходану А.Г, Богуславській Л.П, Савицькій О.В, Бабенчук І.О) за професіоналізм, людяність, компетентність та уважність! Не без їхньої допомоги нещодавно ми стали батьками прекрасного хлопчика:) На етапі планування звернулись у клініку, після прийому у Юзька О.М. Було вирішено робити лапароскопію. Операція пройшла чудово! Переживала, щоб не залишилось некрасивих шрамів і щоб легко відійти від наркозу. Хвилювання виявились марними: сліди непомітні, а після наркозу відійшла супер легко. І найголовніше, що після лапароскопії на 3 місяць завагітніла:) Вагітність вирішила вести також в клініці і жодного разу не пошкодувала, все було приємно, легко, комфортно! Тут все продумано до дрібниць: не треба чекати у чергах, не потрібно доплачувати за аналізи/візити/огляди, про наступний прийом нагадує смс-розсилка, перед візитом видають контейнери для аналізів, а перед виходом у декрет подарували пакуночок з корисними речима для дитинки:) Наступну свою вагітність з радістю вестиму теж тут!

expand_moreextinde

record_voice_overVika16 january 2019, 14:16

Щиро дякую терапевту Богуславській Людмилі за гарну консультацію, справжній професіонал своєї справи! Також приємно вражена привітністю персоналу. Не думала, що у Чернівцях є медичний центр такого високого рівня!

expand_moreextinde

record_voice_overАліса13 january 2019, 18:35

Хочу щиро подякувати вашому колективу за ведення нашої вагітності, а особливо Дорош Ларису Іванівну та Нацюк Ольгу Мирославівну, надзвичайно приємно було працювати, все було профейсно вчасно та з душею.

expand_moreextinde

refreshafișați mai multe