location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

Запис на консультацію

person
phone
textsms
sendНадіслати

Ведення вагітності в Yuzko Medical Center

Комплексне спостереження за здоров’ям мами і майбутньої дитини

З настанням вагітності у житті кожної жінки починається час змін - фізичних, емоційних, соціальних. З’являється багато питань, що викликають хвилювання у майбутніх матусь. 

Ми пропонуємо нашу кваліфіковану допомогу та підтримку, а також професійне супроводження на кожному етапі цього важливого періоду.

Програму ведення вагітності в Yuzko medical centr Prospect складено відповідно до міжнародних протоколів за участю провідних спеціалістів центру. Вона включає всі необхідні обстеження та консультації лікарів, щоб протягом усього часу стежити за станом здоров'я майбутньої мами та розвитком плоду.

Висококваліфіковані лікарі Yuzko medical center Prospect супроводжують вагітність з будь-якого терміну та за будь-якої патології:

 • звичне невиношування;
 • генетичні синдроми;
 • цукровий діабет та метаболічний синдром;
 • резус-конфлікт;
 • онкологічне захворювання;
 • після перенесеного онкологічного захворювання та ін.

Ведення вагітності в медичному центрі починається з безкоштовної консультації-знайомства з лікарем перинатологом, де ви:

 • отримаєте відповіді на всі питання по пакету ведення вагітності
 • познайомитесьз лікарем
 • побачите умови в яких ви будете спостерігатись 9 місяців. 

Перед початком програми ми підписуємо договір. Після чого Ваш лікар-перинатолог заводить всю необхідну медичну документацію, планує наступний візит, а також планує всі необхідні обстежені та аналізи. 

Зручним для майбутніх матусь є те, що всі обстеження, аналізи та консультації проходять на базі медичного центру.

Для вагітних, яких проходять обстеження натщесерце є сніданок (йогурт, каша, батончик, сухофрукти, чай та кава).

У кожному триместрі лікар направлятиме майбутню матусю на УЗД та здачу інших важливих аналізів. Ретельне ставлення до ведення Вашої вагітності дозволить вчасно виявити патології чи відхилення та успішно їх усунути. За потреби наші фахівці підберуть індивідуальне лікування, призначать ліки та простежать за результативністю призначеної терапії. 

Ми розповімо про правильне харчування під час вагітності, особливості грудного вигодовування, про те, як зрозуміти, що настав час їхати в пологовий будинок, та інші важливі моменти.

Також у нас Ви можете отримати електроне направлення, направлення на рецепти, декрет та лікарняний при необхідності.

Майбутня матуся також отримує консультацію лікаря імунолога, фахівця з грудного вигодовування, консультацію психолога та консультацію педіатра безкоштовно.

У нас ви можете відвідувати лікаря всією сім'єю, тому огляди більше нагадують дружні візити.

При кожній зустрічі ми робимо фото, щоб ви могли зберегти цю історію в пам’яті на все життя. 

Вагітність - особливий період у житті жінки. Фахівці нашого центру подбають, щоб він пройшов максимально комфортно, а малюк народився міцним та здоровим. 

Ведення вагітності в Yuzko Medical Center в цифрах це:

Система діагностичних, лікувальних та профілактичних процедур

100 різних аналізів

5️ проміжних УЗД

5️ консультацій суміжних спеціалістів

2 біохімічних скринінга

2 розрахунки ризику вад плоду

1 розрахунок ризику прекламсії

1 кольпоскопія

1 ЕКГ

15 консультацій акушер-гінеколога

5️ консультації лікаря-терапевта

5️ кардіотокографії (КТГ)

3️ УЗД-скринінга

1️ консультація окуліста

1️ консультація стоматолога

1️ УЗД молочних залоз

1️ УЗД органів черевної порожнини, щитоподібної залози, нирок

Перелік обов'язкових лікувально-діагностичних заходів, що входять в Програму амбулаторного спостереження вагітних «Моя вагітність»

Кількість

Консультація акушера-гінеколога (первинна)

1

Консультація акушера-гінеколога (повторна)

10

Консультація окуліста

1

Консультація терапевта

2

Група крові, Rh-фактор (подружжя)

1

Загальний аналіз крові розгорнутий

3

Глюкоза (сироватка)

1

СНІД (антитела до ВІЛ 1/2)

2

Сифіліс (RW)

2

Гепатит В, С

1

Загальний клінічний аналіз сечі

10

Бактеріологічне дослідження сечі

1

Урогенітальний ПЛР-4 (зішкріб із урогенітального тракту: Chlamydia trachomatis, Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae (якісне визначення)

1

Мазок на цитологічне дослідження по Папаніколау

1

Мазок CVU

1

Обстеження на цитомегаловірус. Визначення антитіл класу Ig- G (за показами)

1

Обстеження на краснуху. Визначення антитіл класу Ig- G (за показами)

1

Біохімічний скринінг

2

Розрахунок індивідуального ризику хромосомної патології плода + ризику перинатальних ускладнень

1

Кардіотокографія (КТГ) - з 32-х тижнів вагітності

5

Пероральний тест толерантності до глюкози

1

УЗД скринінг

3

Електрокардіограма (ЕКГ)

1

Обстеження на стрептококи групи В

1

Консультація спеціаліста з грудного вигодовування

1

Консультація психолога

1

Консультація педіатра

1

Цервікометрія (за показами) 


Фетометрія (за показами) 


Кольпоскопія (за показами)


Післяпологовий огляд (дійсний 56 днів) 


* У разі перевищення кількості обстежень та консультацій, згідно Додатку №1 до Договору - обов'язково проводиться доплата згідно Прейскуранту цін Медичного центру.

Будь ласка, звертайтесь:

Лікарі, які ведуть прийом і до яких можна звернутися

Ведення вагітності Чернівці

Жінка, яка знаходиться на стадії планування вагітності і хоче народити немовля, або ще готується до вкрай важливого періоду в житті, потребує уваги і моральної підтримки. На кожному з трьох етапів (триместрів вагітності) цього дивовижного стану потрібно слідкувати за перебігом кожного місяця, виявляти порушення, якщо вони є, і вчасно реагувати. Група лікарів з клініки Yuzko Medical Center завзято візьмуться за ведення вагітності від початку і до кінця, та не покинуть вас і у важливі години після пологів. 

Спостереження та ведення вагітності в клініці Yuzko

Зазвичай про свій щасливий стан жінка дізнається у період затримки місячних зі звичайного аптечного тесту, і з радістю повідомляє – я вагітна!  Якщо цей аналіз підтверджено і на ньому з'явилися дві смужки – вітаємо. Наступний  крок – звернутися в клініку і встати на облік по вагітності. Коли потрібно це зробити? Бажано на 6-10 тижні або ж, якщо все йде без ускладнень, – на 10–12-му тижні вагітності. Це допоможе отримати такі переваги своєчасного поставлення на облік:

 • проводити лабораторні аналізи та УЗД;
 • контролювати стан плоду та зміни в організмі;
 • обстежитись на ВІЛ та гепатит, здати АЛТ та АСТ а також кров на білірубін;
 • своєчасно проходити діагностику та зважуватися;
 • отримати моральну підтримку від досвідчених лікарів та психологів.


Вже з перших тижнів жінка відчуватиме зміни в організмі, і деякі з них не зовсім приємні ознаки вагітності: слабкість зранку, нудоту чи запаморочення. Ці симптоми разом або поодинці можуть з'являтися періодично в першому триместрі, та поступово зникнуть у другому. Саме в цей час вагітній потрібні увага та контроль зі сторони лікарів, щоб попередити випадки викидню та зміцнити організм. І найголовніше, – щоб підтримати організм дитини на початку розвитку всіх органів та систем. Підтримуючи вагітність, варто слідкувати за харчуванням, облишити всі погані звички і приймати підтримуючі вітаміни для нервової системи малюка.

Коли потрібно ставати на облік

У клініці можна вибрати один з чотирьох пакетів послуг за спеціальними програмами ведення вагітності. Кожен з них має деякі особливості, але про це трохи пізніше. Зараз вас ймовірніше цікавить, де і як стати на облік? Саме в Yuzko Medical Center вас радо зустрінуть та привітають, до вас будуть ставитися, з турботою. Чи можна підтвердити ці слова? Так, звісно, рекомендуємо прямо зараз записатися на перше відвідування до лікаря-перинатолога. Це безкоштовно, а якість обслуговування підтверджується відгуками матусь, що вже народили здорових немовлят!


Зазначимо, спостереження вагітності відбувається досвідченими фахівцями, в тому числі й лікарем-терапевтом за спеціальними пакетами програм, розробленими за вимогами МОЗ України та міжнародними протоколами. Знайомство з клінікою та медперсоналом пройде в невимушеній обстановці та комфорті, після чого з адміністрацією буде складено договір про надання послуг. 


Оформлення документів проходить дуже швидко, без очікувань. Вагітна отримає всі необхідні медичні документи, в тому числі картку, в якій буде зазначатися кожний прийом. Пізніше з цією карткою жінка прийде на пологи. А згідно інформації про огляди і зауваження лікарів буде складено найефективніший метод анестезії, вибір кесаревого розтину чи стандартних пологів, та дотримання інших нюансів.

Спостереження за вагітністю по тижнях

Для того, щоб дізнатися про стан малюка та мами у різні періоди виношування, пропонуємо розглянути місяці вагітності по тижням. Послідовність термінів та регулярність зміни симптомів дуже важливі, бо за ними лікарі орієнтуються і призначають у разі потреби підтримуючі процедури, вітаміни тощо. Зазвичай в перші дні вже потрібно приймати фолієву кислоту, а перед народженням носити бандаж. Але все цілком індивідуально.

6–12 тиждень – перший триместр

На перших днях вагітності (після зачаття) більшість жінок не мають якихось однакових симптомів. Щоб з точністю підтвердити її наявність ще до візиту до лікаря, співвіднесемо самопочуття й ознаки вагітності. Як правило, жінка відчуває слабкість організму, її хилить в сон, часом може морозити, підвищуватися температура на декілька градусів. Усе це відбувається через зниження імунітету. Багато хто відзначає запаморочення вранці або після чашки випитої кави. Також регулярно проявляється нудота. Ранній токсикоз у перші дні та місяці присутній в багатьох, з'являється непереносимість певних запахів (солодкі парфуми, кухонні аромати, будь-який неприємний запах). Може з'явитися відчуття переповненості в грудях, жінка в перші місяці може часто протікати.


Зауважимо, що такі стани, які нагадують перші ознаки вагітності на 12 тижні, можуть проявлятися і при інших захворюваннях жінки, тому найголовнішим ідентифікатором вагітності залишається тест та аналіз на ХГЧ. Також проводиться ультразвук на ранніх термінах. 


Жінка може помітити в себе і такі симптоми – головний біль, відсутність сексуального бажання, болі внизу живота, що тягнуть, виділення з грудей. Вона також може різко схуднути або погладшати, але перше трапляється частіше. Все це – через перебудову організму, через напругу, коли прикріплення ембріона відбулося і зародилося нове життя.

Точні дні, коли відбувається прикріплення, взагалі визначити неможливо, тому що запліднений ембріон рухається до матки близько 7 днів. Тож жінка не знатиме про це, на той момент вона майже не відчуває будь-яких змін. Проте на цій стадії саме формуються всі системи та органи малюка. Тому особливо важливо звернутися в клініку та стати на облік по вагітності.

12–28 тиждень

Настає другий триместр вагітності і багатьох мам цікавить – 12 тиждень вагітності який місяць? Це приблизно 3 місяць від закінчення останніх місячних. Майбутня мама може відчувати полегшення стану – проходить токсикоз, нервове збудження, до того ж, вона вже чує поштовхи малюка. 

 

На терміні 13 тиждень починається 4 місяць вагітності, зовсім скоро можна пройти УЗД і дізнатися про майбутню стать дитини (донька народиться чи син). 17 тиждень вагітності означає, що майже половина цікавого стану минула, малюк в цей час вже адаптувався до умов в маминому животі. Період другого триместру – це термін розквіту вагітності у всіх сенсах. Майбутня мама стає гарнішою, колір шкіри сяє, а настрій піднімається. Вагітна концентрує увагу на дитині і може почути її рух. У цей час краще приділити увагу собі та своїй сім'ї, адже поганий настрій залишився далеко в першому триместрі, коли організм перебудовувався.


На 19 тижні вагітності відбувається процес розвитку всіх внутрішніх органів і систем, які так необхідні для життя. Лікар акушер-гінеколог при огляді розповість вам, як правильно харчуватись і чого не слід робити. Наприклад, харчування має стати більш дробним. У жодному разі не можна допускати, щоб вагітна відчувала голод. Увага приділяється вітамінам та питній воді: потрібно випивати до 2 літрів рідини на день, виключаючи при цьому каву з чаєм та газовані напої. 

28–36 тиждень

Взагалі лікарі рахують третій період вагітності з 28 по 40 тиждень разом із пологами, але інколи вагітності та виношуванню приділяється більш детальна увага, і ці терміни розподіляються ще на два відрізки часу. У цей період вага малюка стрімко росте, а дитина в утробі вже не така мала, може розпізнавати мамин голос і чути стукіт її серця. На 32 тижні нервова система та мозок вже розвинулись, але легені ще знаходяться на стадії розкриття, і закінчується цей процес приблизно на 36 тижні. В цей час треба берегти себе та підтримувати зв'язок із лікарями, які вас ведуть – підвищується вірогідність передчасних пологів. 

36-40 тиждень

Останній проміжок часу між пологами і виношуванням немовля настає після 36 тижня. Органи вже розвинуті, і дитина готова вийти назовні, але ще не поспішає. Добігають кінця всі триместри вагітності. Малюку необхідно вибрати і прийняти найбажаніше положення в утробі. Найчастіше – це головне передлежання, але буває, що трапляється потиличне чи тазове. Тоді кажуть, що дитина або не встигла повернутися, або їй так було зручніше. Лікарі на основі цього роблять заключення або про необхідність заведення протоколу на кесарів розтин, або проведення звичайних пологів. Передвісником звичайних пологів може стати відходження води. А до кесаревого розтину готуються заздалегідь, тому в цьому періоді (вже на його початку) уважно стежать за рухами карапуза.

Екстракорпоральне запліднення (метод ЕКЗ)

У клініці використовують різні методи запліднення яйцеклітини, кожний з яких розпочинається з ретельної підготовки та визначення рівня прогестерону жіночого організму, який під час овуляції збільшується. В лікарні здійснюється пошук сурогатної матері, а також проводиться новий сучасний метод під назвою ЕКЗ. Вивчення запліднення людини набуло більш клінічного значення, оскільки процедура ЕКЗ все частіше використовується для лікування безпліддя. Екстракорпоральне запліднення довгий час було чимось нездійсненим, але наразі успішно практикується в клініці та має чудові схвальні відгуки пацієнтів.

При подальшому вдосконаленні методів екстракорпорального запліднення практично у всіх жінок з анатомічно непошкодженою та здоровою маткою може настати успішна вагітність. Ціна ЕКЗ методів суттєво відрізняється між собою залежно від обраної програми: наприклад, внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка буде коштувати 7000 грн, якщо використовувати сперму донора – трохи дорожче. Але повний комплекс послуг по заплідненню in vitro буде вартувати понад 40 тисяч гривень.

Програми спостереження вагітності Yuzko Medical Center

Вагітна жінка, яка стежить за станом молочних залоз і в цілому за здоров'ям, а також мріє народити здорового малюка, не буде нехтувати ультразвуковими обстеженнями під час вагітності. Вона також своєчасно відвідуватиме акушера-гінеколога, стежитиме за набором ваги та своїми аналізами. Таке обстеження як скринінг теж є обов'язковим для всіх, особливо, якщо лікар підозрює проблеми з шийкою матки.


Зазвичай довжина шийки матки при вагітності змінюється до 20 тижнів. А потім вона має властивість поступово коротшати, щоб перед пологами досягти мінімального розміру для розкриття та пологів. Простежити за станом шийки матки можна на гінекологічному огляді, але оскільки після 20 тижнів такі огляди майже не проводяться, стежать лише за серцебиттям та тонусом матки. На допомогу може прийти кольпоскопія, вона абсолютно безболісна та безпечна для малюка. Коротка шийка матки може виявитися ще на початку вагітності, причини цього – рубці після абортів, спадковість, інфекції та запалення малого тазу, особливо перенесені під час вагітності.


У клініці Yuzko послуги з ведення вагітності, ціна якої індивідуальна, розподілені по різних пакетах:

 1. “Моя вагітність”.
 2. "Моя вагітність" з ОАА (складність І ст, одна супутня патологія).
 3. Пакет "Моя вагітність" з ОАА (складність ІІ ст, дві супутні патології).
 4. "Моя вагітність" з ОАА (складність ІІІ ст, три і більше супутні патології).


Перший – це комплексний набір клініко-лабораторних обстежень, особистий експертний медичний супровід лікаря-гінеколога, УЗД скринінги 4d, розрахунок індивідуального ризику хромосомної патології плода за допомогою програмного забезпечення фонду медицини плода, біохімічні скринінги, тест БПП, цервікометрія, кардіотокографія, психологічні консультації, поради спеціаліста з грудного вигодовування, педіатра, ведення документації, оформлення декретної відпустки, по потребі лікування на денному стаціонарі 5 днів (з медикаментами).


Якщо є супутня патологія, до пакету послуг додаються ще додаткові обстеження за призначенням перинатолога, та консультації трьох суміжних спеціалістів. Тоді вам підійде другий комплект послуг. Якщо складність вашої вагітності має два ризики, вибирайте третій пакет, де ми врахували необхідність обстеження п'ятьма лікарями. Четвертий пакет підійде для найскладніших випадків та надає можливість користуватися послугами більш ніж п'ятьох лікарів.

 

Також є окремі пакети для виношування трійні, двійнят та комплекси послуг для жінок, які звернулися в клініку після 20 тижнів. У кожному з комплектів послуг вбачається наявність післяпологового обстеження у період годування грудьми. Ціна ведення вагітності залежить від вибраного набору послуг та суттєвої різниці немає, в середньому сумма становить близько 29 000 грн.

Переваги програми ведення вагітності клініки Юзько

Директорка клініки, Вікторія Олександрівна Юзько, ведення вагітності вважає найголовнішою своєю місією. Також жінка вважає за необхідне зберігання лікарської таємниці про кожну пацієнтку. Вона притримується думки, що всі люди є здоровими та й процес сам не є хворобою, але деякі випадки потребують корекції. Тому, звернувшись по допомогу чи повідомивши про бажання проводити спостереження вагітності під наглядом, ви робите дуже відповідальний та правильний крок!


Переваги ведення вагітності  в Юзько:

 • сучасний підхід та новітні технології;
 • ретельний догляд за майбутньою мамою під час її перебування на огляді чи лікуванні, пропозиції правильної дієти;
 • комплексне проведення найважливіших досліджень та взяття аналізів, у тому числі на TORCH-інфекцію;
 • ввічливі та приємні у спілкуванні працівники;
 • спостереження та догляд після пологів.

Порада чоловікам: у важливий період у житті, коли дружина от-от народить немовля, підтримуйте її, вона подарує вам і дитині лише приємні хвилини, спокій та рівновагу, звернувшись за первинною консультацією до лікаря-акушера!

Професійні спеціалісти з ведення вагітності Yuzko Medical Center

Однією з вагомих переваг докторів наук та інших фахівців є наявність величезного досвіду роботи з вагітними та породіллями, ведення вагітності з ускладненнями. Вони зроблять весь період до кінця пологів легким та позитивним. Прийом веде головний лікар з досвідом роботи – акушер-гінеколог Юзько Вікторія Олександрівна. Також за вами будуть спостерігати спеціалісти:

 • Білозір Наталія Іванівна;
 • Нацюк Ольга Мирославівна;
 • Дорош Л.І. – лікар вищої категорії;
 • Попович О.О. – психолог;
 • Терьохіна Т.А. – експерт з грудного вигодовування;
 • акушерки та медичні сестри.


Лікарня пройшла всі рівні акредитації, має затишну та дружню атмосферу. Двері приватної клініки у Чернівцях відкриті для майбутніх батьків щодня, окрім неділі. Високопрофесійні фахівці із задоволенням зустрінуть вас і запропонують звернутися на первинний огляд та зібрати документацію для обстеження і обліку. У разі потреби вам запропонують консультацію терапевта, офтальмолога, ендокринолога або дієтолога. 

Післяпологове спостереження

Післяпологові огляди у акушера-гінеколога – можливість переконатись, що мати і дитина здорові, оглянути пуповину, налагодити процес годування чи поліпшити його.  Протягом декількох тижнів після виписки з пологового  будинку багато мам борються з занепокоєнням, болем, втомою та іншими проблемами, такими як коричневі виділення, нерегулярність місячних. Може навіть виникнути кровотеча, і про це потрібно казати! Після народження немовляти мамі вкрай важко приділяти увагу собі, відволікаючись від новонародженого малюка. Весь світ зараз концентрується на крихітному створінні. Але не забувайте про себе, свою фізіологію, і обов'язково повідомте про негаразди із своїм здоров'ям лікарів! Наприклад, іноді після пологів турбує таке явище як геморой або рубці, турбує біль або дискомфорт, і може знадобитись пройти ПАП-тест, щоб завчасно попередити онкологію. Про це неприємно навіть повідомляти комусь, та все одно обов'язково потребує лікування! 


Якщо вам важко, ви не самотні. Акушери-гінекологи можуть допомогти мамам із цими проблемами – не соромтесь просити про допомогу. Догляд та лікування можуть покращити життя всієї родини. Післяпологові огляди дають акушерам-гінекологам та мамам можливість вирішувати проблеми на ранній стадії, щоб викреслити ускладнення в майбутньому.


Цей критичний термін «четвертий триместр» – час відновлення після пологів, дає змогу підготувати грунт для найкращого здоров'я молодої мами зараз та в майбутньому.