location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

record_voice_overАндрий22 квітня 2024 о 22:54

Благодарим за профисианализм врачей работающих в этой клинике. Благодаря вашим советам у нас всё получилось. И у нас родился прекрасный сын. Особая благодарность Валентине Дмитриивне

expand_moreрозгорнути

record_voice_overЮлія17 квітня 2024 о 12:55

Прекрасний сервіс клініки. Високий рівень професійності у роботі з клієнтами. Любов і повага до здоров я жінок. Клініка від Бога, яка дає здоров є та нових діток. Особлива вдячність Юзько Тамарі Анатоліївна за високу професійність та любов до жіноцтва! Особлива вдячність найкращому хірургу України Юзько Олександру Михайловичу за високий професійний хист та чудову команду , яка робить жінок здоровими та щасливими!!!!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overАнтоніна11 квітня 2024 о 14:58

Були з дитиною на прийомі у лікаря отоларинголога Гаць Степана Васильовича. Дуже задоволена відношенням, привітністю і професіоналізмом! Лікар до дитини дуже уважний) Чітко розʼяснив план подальших дій)

expand_moreрозгорнути

record_voice_overВіталій Г.02 квітня 2024 о 16:43

Мені було дуже приємно спілкуватися з лікарем Мельничук Ганною Дмитрівною. Вона - відмінний кардіолог, який відноситься до своїх пацієнтів з великою увагою та повагою. Її уважне ставлення до пацієнтів, ввічливість та вміння слухати викликали у мене глибоке захоплення.

Вона провела для мене електрокардіограму та УЗІ серця, що допомогло їй правильно поставити діагноз. Я був приємно здивований її професійним підходом та знаннями в області кардіології.

Вона дуже допомогла мені в той час, коли інші лікарі не могли підібрати мені підходяще лікування. Її рекомендації та лікування були дуже ефективними, і я відчув значне поліпшення свого стану.

Я високо оцінюю професіоналізм Ганни Дмитрівни та рекомендую її всім, хто шукає кваліфікованого та відповідального кардіолога. Вона - справжній спеціаліст у своїй галузі. Дякую їй за її чудову роботу!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overЛюмила10 березня 2024 о 17:39

Сьогодні була на прийомі у лікарки Середи Алли Олександрівни. Приємна та привітна людина. Під час прийому Алла Олександрівна справила позитивні враження. Одразу було видно що перед нами грамотний фахівець, чуйна людина. Дякуємо за надані рекомендації під час огляду, небайдуже ставлення та розуміння!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overКрістіна07 березня 2024 о 12:26

Педіатр Тетяна Юрівна

Уважна до дитини, гарні поради дає та хороше лікування.

Дякуємо🤍

expand_moreрозгорнути

record_voice_overМарія21 лютого 2024 о 20:23

Щира подяка персоналу медичного центру YUZKO за професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, цілеспрямованість, методичність, мотиваційність. Зокрема, Юзьку Олександру Михайловичу - професору; Юзько Тамарі Анатоліївні - лікарю акушер-гінекологу; Андрійцю А. В. - хірургу акушер-гінекологу; Манчуленко-Мельничук В. Д. - акушер-гінекологу; лікарям анастезіологам - Кіфяку О. В., Строічу М. М., Вівчарюку В. В.; асистенту акушер-гінеколога - Тофану Б. Ю.; лікарю-інтерну - Світлику І. І.; медичній сестрі - Гудз А. І.; санітарці - Онисько К. О. Низький уклін вам, люди в білих халатах. Ви ще раз, і ще раз підтверджуєте професіоналізм лікаря, медсестри, санітарки. Дай вам Боже бути корисними для нашої української нації у такий нелегкий військовий час. Благословіння і мудрості вам у кожному наступному випадку!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overAlina Motresku08 лютого 2024 о 15:19

Дуже вдячна клініці, а особливо вдячна Мельничук Валентині Дмитрівні!!! Завдяки такому висококваліфікованому спеціалісту я змогла завагітніти. Завдяки такій чуйній, привітній, доброзичливій людині я повірила що мрії збуваються! Дуже Вам дякую і буду рекомендувати усім!!!!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overВдячна Пара17 січня 2024 о 21:00

Дуже вдячні Юзько Тамарі Анатоліївна за її роботу та професіоналізм!!! А також надзвичайно привітна , чуйна , щира людина , Лікар з великої літери !!! Якщо Ви підете до Тамари Анатоліївни то повірте , мрії збуваються !!! І взагалі клініка Yuzko найкраща! Тут завжди гарні , комфортні умови та привітний, ввічливий персонал!!! Тому, всім рекомендуємо дану клініку , а якщо Ви бажаєте завагітніти то тільки до найкращого Лікаря Юзько Тамари Анатоліївни!!!😘💐

expand_moreрозгорнути

record_voice_overАбігаіл09 грудня 2023 о 14:16

Прекрасна клініка, на всіх направленнях працюють серйозні спеціалісти, не одноразово зверталися за консультацією та лікуванням до лікарів. Останній раз зверталася до терапевта - Демченко Наталія Іванівна, отримала дуже якісну консультацію та рецепт до лікування, за 2 дні почуваю себе набагато краще, всім раджу звертатися до цієї клініки та особисто до Наталії Іванівни😊

expand_moreрозгорнути

refreshпоказати ще