location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

record_voice_overЩаслива мама16 липня 2021

Доброго дня, Дорога Вікторія Олександрівна! Хочу вам сказати величезне спасибі що допомогли нам відчути що таке бути мамою. Ми народилися 11.07.2021р, два хлопчика з вагою 2960кг, та 2260 кг, Дякую вам за ваш труд, та допомогу. Нехай ваша робота приносить вам завжди такі позитивні емоції від людей які так довго чекають на маленький янголяток. Дякуємо вам безмежно, у вас золоті ручки!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overНаталія15 липня 2021 о 13:13

Добрий день, хочу подякувати прекрасній людині і професіоналу своєї справи, лікарю , який завжди про тебе турбується - Дорош Ларисі Іванівні. Завдяки Вашому професійному ставленню до своєї справи та уважності до всіх деталей у нас народилася прекрасна здорова дівчинка. Бажаю Вам професійних взлетів та жіночого щастя. З повагою, Наталія Вівчарик.

expand_moreрозгорнути

record_voice_overМарічка 21 червня 2021 о 00:28

Шановні медичні працівники клініки "Юзько "прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята і дозвольте подякувати вам за щоденну виснажливу працю лікарю Андрієць Анатолію Володимировичу який провів операцію

expand_moreрозгорнути

record_voice_overНайщасливіша жінка18 червня 2021 о 09:45

Вікторія Олександрівна, доброго дня, я вчора народила здорову дівчинку. І це все завдяки вам,і всій вашій команді. Не можливо передати вам слова щастя і вдячності. Бажаємо вам, вашій всій сім‘ї і всім працівникам клініки міцного здоров‘я, а також процвітання за те, що робите такі чудеса. Я найщасливіша жінка і тепер мама в цілому світі. Я памятаю все, що ви для нас зробили, як підтримували, коли земля просто йшла з під ніг. Я дуже хочу, щоб у вас по життю все було добре, і вас оточували тільки добрі люди. Нехай вас завжди оберігає Бог.
Ми як трошки підростемо, то обов‘язково приїдемо до вас в гості.

expand_moreрозгорнути

record_voice_overСвітлана18 червня 2021 о 09:40

9 червня 2021 р. Мені була зроблена tvt-o, оперував Андрієць Анатолій Володимирович і анастезіолог Олександр Васильович, щиро їм вдячна, післяопераційний стан відмінний, хоч і молоді але вже Професіонали своєї справи, лікарі і медичний персонал ввічливі, пункткальні, за пятибальною системою оцінювання ставлю 5, рекомендую обрати цю клініку, з повагою Світлана 👌👌👌

expand_moreрозгорнути

record_voice_overПациентка07 червня 2021 о 20:05

Добрый вечер! Виктория Александровна просмотрела ваш эфир на тему донорства.Поделюсь своими чувствами .Когда я дождалась двух полосок ,долго плакала от счастья . Всю беременность благодарила Бога и женщину которая подарила нам это чудо и вас , за шанс опять испытать радость материнства.Мы никого не посвятили в эту тайну - она только наша.Я сама справляюсь с детками и нет никакой депрессии ,есть только любовь, счастье и удовольствие . Они самые сладкие ,самые любимые , выстраданные - они мои️ ❤️

expand_moreрозгорнути

record_voice_overАлла04 червня 2021 о 09:22

Добрый день Виктория мы родились сегодня, девочка 3770 крупная здоровенькая все прошло хорошо передавайте Тамаре Анатольевне большой поклон и огромное спасибо за все.

expand_moreрозгорнути

record_voice_overМама01 червня 2021 о 16:51

Вот уже месяц исполнился нашей дочурке! Мы с мужем Вам безгранично благодарны, Вы подарили нашей семье два счастья: сыночка и вот теперь доченьку! ‍‍‍Огромное Вам и Виктории Александровне спасибо за ваш труд, за ваш профессионализм, за ваши золотые руки ❤️. Вы осчастливили уже не одну семью, детки-это то, ради чего хочется жить и радоваться каждой прожитой минуте! Еще раз спасибо Вам огромное!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overпацієнтка12 травня 2021

Добрый день Виктория Александровна!!!Вот уже два месяца мы радуемся нашим девочкам !!!Каждый день вспоминаю вас с Тамарой Анатольевной добрым словом !!! Спасибо вам за ваш профессионализм , за ваше искреннее желание помочь нам обрести это счастье ❤️ ️В нашем доме радость благодаря вашим рукам

expand_moreрозгорнути

record_voice_overТетяна 29 квітня 2021 о 16:51

Я хочу просто подякувати за високу кваліфіковану роботу усій великій команді клініки “Yuzko“.Лікарю -хірургу Анатолію Володимировичу який провів мою операцію .

Я іду на одужання ,також що не менш важливо це психологічний фактор . У клініці дуже гарна атмосфера в усіх дрібницях відчувається турбота через це вам просто довіритися спеціалістам та неторбуватися ні про що .

Успіхів вам .

expand_moreрозгорнути

refreshпоказати ще