location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

record_voice_overЛілія18 січня 2023 о 06:53

Мою вагітність вела Дорош Лариса Іванівна, дуже професійна і кваліфікована. Завжди була на зв‘язку і все допомогала, уважно і гарно ставиться до своїх пацієнтів. Я задоволена веденням вагітності у Лариси Іванівни і рекомедую її всім жінкам які планують вагітність або вже вагітні!!!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overОлеся 09 грудня 2022 о 21:27

У даній клініці мені була проведена операція у жовтні 2022 року. Оперував Андрієць Анатолій Володимирович. Щира вам подяка за професіоналізм, поради, за ваше ставлення до пацієнтів. Також вдячна усьому медичному персоналу. Усе було на найвищому рівні. Бажаю вашій клініці процвітання та вдячних клієнтів.

expand_moreрозгорнути

record_voice_overТ.29 листопада 2022

Доброго дня) Була ранком у Вас сьогодні, Ви казали подзвонити. Можливо Ви зайняті, тому я напишу. Провірилась в іншій клініці Юзько. Все добре, вагітність 6 тиждень і три дні) Певно чудо зі мною сталось. Слава Богу! Дякую за професійний огляд, ще зустрінемся. Хорошого дня)

expand_moreрозгорнути

record_voice_overСтасюк Христина17 листопада 2022 о 18:25

Дуже привітний персонал,атмосфера клініки неймовірна,лікарі виконують усе на 100%.Дуже рада що в нашій області є такі професіонали💙

expand_moreрозгорнути

record_voice_overЩаслива18 жовтня 2022

Я вас люблю❤️ ви прекрасна людина і лікар з великої букви!!!жаль що я раніше до вас не потрапила,хай береже вас Бог і вашу сім’ю🙏я просто щаслива я так вірила що получиться з першого разу і все вийшло !!!Ми знайшла свого лікаря по житті ми так довго цього чикали в зари щасливі

expand_moreрозгорнути

record_voice_overЩаслива мама23 вересня 2022

Вікторія Олександрівна, доброго дня) Вже рік пройшов з народження моїх синочків.13 вересня відсвяткували їх день. Вспоминали з чоловіком все що пройшли, вспоминали вас. Вдячна Богу що ви з‘явились у моєму житті. Тепер я можу сказати що щаслива, і це щастя подарували мені ви. За еко ми так і нікому не розповіли з чоловіком, звісно є люди які розуміють це, інші будуть за спиною говорити, ми рішили змовчати, нам так спокійніше.Звичайно хотілось би ще одну дитину, напевно через те, що так важко далася вагітність, але як вспомню як було не легко, а це щей з двома дітками зараз, то хіба чекати поки підростуть. Хотіла закинути фото своїх синочків. І звичайно подякувати вам за все, за вашу працю, піклування, за те що ставились до мене з розумінням, за те, що подарували мені найдорожче. Дякую вам❤️

expand_moreрозгорнути

record_voice_overОльга16 вересня 2022 о 16:53

Доброго дня. Обслуговувалась у лікаря Халєєва Андрія Олександровича. Висловлюю щиру подяку йому та лікарю -анастазіологу, всій операційній бригаді за відмінно проведену операцію. Все сподобалось. Ввічливий медперсонал .Всім рекомендію клініку YUZKO!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overОксана02 вересня 2022 о 18:39

Дуже гарна клініка. Безмежно вдячна Анатолію Володимировичу, лікар та людина від Бога. Особливо хотілося б подякувати за відношення до пацієнтів. Успіху Вам в роботі та натхнення:-).

expand_moreрозгорнути

record_voice_overТетяна23 серпня 2022 о 10:25

Доброго дня. Висловлюю величезну подяку лікарям-хірургам Андрійцю Анатолію Володимировичу та Андрійцю Володимиру Васильовичу, лікарям-анастезіологам та всій операційній бригаді за нещодавно проведену подвійну операцію (лапороскопічна міомектомія та холецистектомія), за кваліфіковані консультативні прийоми та за відмінний післяопераційний стан. Вся команда професіонали своєі справи. На наступний день після операціі вже була вдома, моі переживання виявилися марними. Всім рекомендую Yuzko Medical Center!

Бажаю успіхів вам у вашій нелегкій, але дуже потрібній праці!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overВаша пацієнтка09 грудня 2021

Вікторія, доброго дня! Величезне вам спасибі! Вчора зранку прийшла у вашу клініку і до вечора вже мене виписали після операції. Дуже приємні і компетентні спеціалісти, позитивна, і що дуже важливо - спокійна атмосфера, все легко і просто, все пояснили, розказали)) ми з чоловіком були приємно вражені.Щиро вдячна вам і всій команді!

expand_moreрозгорнути

refreshпоказати ще