location_on phone_in_talk touch_app

Запис на прийом

record_voice_overМама23 жовтня 2021

Доброго Вечора !Вікторія Олександрівна !Хочем ще раз вам подякувати, за нашу мрію яка є поряд із нами,я навіть би сказала подвійну мрію❤️❤️Сьогодні ми вступали із вами в перший наш протокол який був невдалий😳🤦🏻‍♀️Після якого ви мене зразу набрали та запевнили , що ми ідем далі,ми будем пробувати ще раз але все буде по іншому!Коли Ми прийшли до вас Ви сказали ( ми будем вагітні, у нас все вийде)Так і вийшло коли почався другий протокол Ми дійсно вірили і знали що в нас все вийде !Вже після процедури (на яку ми запізнилися на 20хв 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️)Я була впевнена ,що Я Вагітна,що в нас все вийшло💪🏻Ми знали та вірили в нас буде двійня😘❤️Не дочекавшись 11днів я зробила тест на 5 день ,а там дві полоскі наша мрія 🥰! Хгч нам прийшов на Новий Рік і Я в перше повірила у чудо! І ось сьогодні 1рік від нашого першого протоколу,ми тримаємо біля себе уже нашу Мрію,нашу Двійню 🥰Завдяки Вам,та всьому Колективу ми Батьки🥰Як сказав чоловік ми ще прийдем 😂😂Ми ніколи не перестаним Дякувати🥰Нам не віриться що Ми Батьки вже як 2 міс ❤️Слова Вдячності це саме менше що ми можем зробити Дякуємо❤️❤️❤️

expand_moreрозгорнути

record_voice_overЩаслива22 жовтня 2021

Доброго ранку! Вікторія Олександрівна, ми народилися❤️Маємо мініатюрну красунечку-донечку!Такі щасливі, що словами не передати! Дякую Вам за все! Будемо вдячні до кінця життя🥰за те що ми стали батьками🥰Народилася доня у 38,2 тижні) 2600кг/49 см) ці відчуття просто не передати словами☺️ ДЯКУЮЮ за вашу віру, підтримку і все що зробили для нас❤️Дай Бог вам усім міцного здоров‘я!!!!Ми пройшли не легкий шлях, але воно все цього вартує❤️ ДЯКУЮ!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overНаталія16 жовтня 2021 о 12:39

Медична сестра під час розмови з гінеколом перевертає очі, сміється, це настільки не професійно. Немає більше бажання приходити до вас (

expand_moreрозгорнути

record_voice_overМама найкращої доці20 вересня 2021

Вікторія Олександрівна , доброго дня ! Вже скоро нашій донечці два місяці ! Ми дуже вдячні долі за нашу з Вами зустріч !
Дякуємо Вам за допомогу , за турботу, за увагу та поради ! 
Нещодавно я запитала у чоловіка, якою він бачить нашу доцю у майбутньому (напевно всі матусі такими питаннячками дістають татусів, на що він відповів,що хотів би щоб донечка була здоровою,щасливою,вихованою ...доброю до інших та до себе , ніжною , наполегливою ,тендітною , успішною , задоволенною життям та обраним життєвим шляхом ...ну я і уточнила- чи зустрічав він у житті таких дівчат ? - так , Вікторія Олександрівна складає саме таке враження !
Вікторія Олександрівна, бережить себе та думайте про хороше ! А ми Вам ще раз щиро дякуємо!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overпацієнтка17 вересня 2021

Вікторія Олександрівна, доброго дня! Ми народились на сроці 37+3, повністю здорові та доношені дітки, радості немає меж. Хочемо безмежно подякувати вам за все що ви для нас зробили, за вашу працю, за підтримку та поради. Мені не вистачає слів шоб виразити наскільки ми вам вдячні. Ми вчора говорили з чоловіком і вспоминали наш перший прийом, здається це було лише недавно а сьогодні я вже мама. Пишу і сльози на очах, насправді в наш час дуже мало таких лікарів, які хочуть допомогти, та роблять все від душі, у вас дійсно найкраща робота, те як ви відноситесь до неї, як їі любите, наскільки сильно зацікавлені у результаті, це просто безцінно. 
Вікторія Олександрівна, пишу на емоціях, але вони справжні, нам ви подарували найдорожче що може бути у житті!!!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overДякую!!!15 серпня 2021

Вікторія Олександрівна! Доброго вечора! Ми вчора народилися, перша прийшла до нас дівчинка 9.40 - а другий хлопчик 9.41. Вага нашого хлопчика 2800. - дівчинка 2450 
Дякую, що дали нам змогу стати Батьками двох самий прикрасних діточок 
Дякую що завжди буди на зв’язку ! Дякую за Терпіння 
Дякую Дякую Дякую за те ми зараз щасливі батьки в нас все добре. 

expand_moreрозгорнути

record_voice_overЩаслива мама16 липня 2021

Доброго дня, Дорога Вікторія Олександрівна! Хочу вам сказати величезне спасибі що допомогли нам відчути що таке бути мамою. Ми народилися 11.07.2021р, два хлопчика з вагою 2960кг, та 2260 кг, Дякую вам за ваш труд, та допомогу. Нехай ваша робота приносить вам завжди такі позитивні емоції від людей які так довго чекають на маленький янголяток. Дякуємо вам безмежно, у вас золоті ручки!

expand_moreрозгорнути

record_voice_overНаталія15 липня 2021 о 13:13

Добрий день, хочу подякувати прекрасній людині і професіоналу своєї справи, лікарю , який завжди про тебе турбується - Дорош Ларисі Іванівні. Завдяки Вашому професійному ставленню до своєї справи та уважності до всіх деталей у нас народилася прекрасна здорова дівчинка. Бажаю Вам професійних взлетів та жіночого щастя. З повагою, Наталія Вівчарик.

expand_moreрозгорнути

record_voice_overМарічка 21 червня 2021 о 00:28

Шановні медичні працівники клініки "Юзько "прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята і дозвольте подякувати вам за щоденну виснажливу працю лікарю Андрієць Анатолію Володимировичу який провів операцію

expand_moreрозгорнути

record_voice_overНайщасливіша жінка18 червня 2021 о 09:45

Вікторія Олександрівна, доброго дня, я вчора народила здорову дівчинку. І це все завдяки вам,і всій вашій команді. Не можливо передати вам слова щастя і вдячності. Бажаємо вам, вашій всій сім‘ї і всім працівникам клініки міцного здоров‘я, а також процвітання за те, що робите такі чудеса. Я найщасливіша жінка і тепер мама в цілому світі. Я памятаю все, що ви для нас зробили, як підтримували, коли земля просто йшла з під ніг. Я дуже хочу, щоб у вас по життю все було добре, і вас оточували тільки добрі люди. Нехай вас завжди оберігає Бог.
Ми як трошки підростемо, то обов‘язково приїдемо до вас в гості.

expand_moreрозгорнути

refreshпоказати ще