location_on phone_in_talk

record_voice_overМарина30 august 2023, 13:26

Доброго дня! Хочу написати свій відгук про клініку, можливо він надихне тих жінок, що боряться за свою мрію стати батьками. Так склалось що стати батьками у звичний спосіб ми з чоловіком не могли (є на то конкретні причини), тому нас чекав тільки шлях ЕКЗ. 4 роки тому ми вступили в протокол, одна стимуляція, одна гістероскопія і два ембіотрансфери. Другий ембіотрансфер став позитивний і тепер нашій донечці вже 3 рочки. Але мене не покидала думка, що в нас ще в клініці зберігається один ембріон. І тому ми знову стали на цей шлях. Шансів було не багато, оскільки тільки один ембріон. Тому зробили спочатку гістерескопію і вже тоді ембіотрансфер. І сталось неймовірне, з першого ембіотрансферу я вагітна! Тому хочеться сказати, дорогі жінки не втрачайте свій час, а довірте своє здоров'я справжнім професіоналам! Безмежне дякую Тамарі Анатоліївні та всьому колективу які причетні до здійснення мрії стати батьками!

expand_moreexpand

record_voice_overПавло03 august 2023, 16:54

Залишаю позитивний відгук для всьо персоналу. Ви майстри своєї справи. Залишайтесь такими як ви є людьми на роботі та вдома. Дякую за Вашу працю. Україна переможе!

expand_moreexpand

record_voice_overЕліна14 june 2023, 21:31

Дуже рада, що мою вагітність вела саме Колесник Мирослава Анатоліївна, справжній професіонал, людина в якої горять очі від своєї справи! Мирослава Анатоліївна дуже чуйна і уважна до своїх пацієнтів, 24/7 на зв’язку! Від кожного візиту тільки приємні і теплі спогади!

expand_moreexpand

record_voice_overАнжела25 may 2023, 17:32

Доброго дня! Коли я дізналась, що вагітна, була неймовірно щаслива і водночас налякана, бо позаду три викидні і багато марних спроб завагітніти. З цією вагітністю вирішила довіритись

YUZKO MEDICAL CENTER, оскільки чула від знайомих гарні відгуки. Тут мені запропонували кілька фахівців на вибір, переглянувши відео-візитки свій вибір зупинила на Дорош Ларисі Іванівні і ніскілечки не пожаліла.

Це не просто лікар, це людина, якій сам Бог надав покликання і талант до цієї професій. Лариса Іванівна шукала і перевіряла всі можливі і не можливі причини моїх невиношувань, щоб я все ж стала мамою. І таки знайшла! Всю вагітність Лариса Іванівна була для мене і лікарем, і подругою, і психологом...Підтримувала мене в будь який час доби, спокійно давала поради і пояснювала мені ситуацію, коли мені було щось не зрозуміло...

І от 17.05 я стала мамою прекрасного янгола вагою 3400г і зростом 53 см 😇

"Лариса Іванівна, я щиро вдячна вам за ваше терпіння, турботу та любов до своєю праці. Знаю, що без вас я б не справилась! Ви чудовий лікар !" ❤️

Я вдячна всій команді YUZKO MEDICAL CENTER за ваш професіоналізм, працю, розуміння, за індивідуальний підхід бо кожного, за посмішки, з якими ви зустрічаєте. Адміністратори дуже приємні і щирі, тепло зустрічають як вдома. Лікар УЗД Середа Алла Олександрівна гарний спеціаліст і просто дуже позитивна людина.

Бажаю вам процвітання, розвитку і мирно неба. Ви найкращі❤️

expand_moreexpand

record_voice_overЛеся 20 march 2023, 15:47

Хочу подякувати від щирого серця Дорош Ларисі Іванівні за легке та спокійне ведення вагітності.

Лікар професіонал і водночас прекрасна людина.

Радує, що рівень клініки дарує чудові умови, щоб почуватись комфортно протягом всіх візитів.

expand_moreexpand

record_voice_overРодика02 march 2023, 14:52

Моя вагітність велась в клініці Yuzko Medical Center у прекрасної лікарші - перинатолога Дорош Лариси Іванівни. Від щирого серця хочу Вам подякувати за Вашу роботу та надану допомогу! Бажаю Вам достатку, сил, мирного неба та вдячних пацієнтів! Дякую Вам за легку та безтурботну вагітність.

expand_moreexpand

record_voice_overЮлія18 february 2023, 13:57

Мілецька Ірина Олександрівна дуже приємна людина, гарна жінка, хороший спеціаліст із золотими руками!!!!

expand_moreexpand

record_voice_overToma13 february 2023, 14:58

Офтальмолог Романко Жанна Вікторівна.

Це максимально приємна людина яку зустрічала, я дякую вам та вашому колективу за те що у вас знаходяться такі спеціалісти. Побувавши в вівторок на записі мені все сподобалося, Жанна Вікторівна максимально все пояснила і знайшла вирішення моїй проблемі. Я відчула себе не в клініці ,а ніби дома в якоїсь хорошої подруги.

expand_moreexpand

record_voice_overО.М.11 february 2023, 19:50

Доброго дня! Була сьогодні і вашій клініці! Я просто в захваті від вашого персоналу. Дівчата ввічливі, лікарі то взагалі професіонали. Усе пояснили, розказали, відповіли на купу запитань про здоров'я. Молодці! Мені дуже все сподобалось. Чичул та Мельничук прям дуже! Атмосфера просто чудова! Дякую щиро!

expand_moreexpand

record_voice_overОльга М.08 february 2023, 18:34

Вперше була у Вас у клініці ЮЗЬКО ПРОСПЕКТ. Так комфортно та приємно не у кожному кафе почуваєшся, є відчуття, що все зроблено для пацієнтів. Дякую, так тримати, усім нам ПЕРЕМОГИ!

expand_moreexpand

refreshshow more